Darczyńcy w powiecie gołdapskim pilnie potrzebni!

Od soboty 12 listopada każdy z nas może pomóc najbardziej potrzebującym! Od tego momentu przez 3 tygodnie każdy z nas może wybrać swoją Rodzinę, tą Rodzinę, której historia poruszy i dla której będziemy chcieli przygotować pomoc Szlachetna Paczka pomaga najbardziej potrzebującym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

 

 

Osoby starsze i osamotnione, rodziny wielodzietne, poszkodowani w wyniku nieszczęśliwego wypadku, osoby chore i z niepełnosprawnościami – nasi Wolontariusze z Gołdapi dotarli do tych, którzy często z trudnościami są pozostawieni sami, z dala od wzroku drugiego człowieka. Nie proszą o pomoc, mimo że bardzo jej potrzebują.

To proste! Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i wybierz rodzinę z powiatu gołdapskiego.  Zbierz bliskich, kolegów z pracy czy szkoły i wspólnie przygotujcie Szlachetną Paczkę, która stanie się realnym, skrojonym na miarę potrzeb wsparciem dla wybranej Rodziny.  Chcielibyście wiedzieć więcej? Zajrzyjcie na naszą stronę i dowiedzcie się, jak przygotować PACZKĘ w paczce krok po kroku https://bit.ly/Paczkawpaczce


Aktualności

Powiązane artykuły