Usłyszeliśmy, jak wygląda kuracja, jakie są możliwości leczenia

W związku z miesiącem walki z rakiem piersi Dom Kultury w Gołdapi wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gołdapi w dniu 24 października 2022 r. zorganizowali konferencję – „Pokonaj raka – profilaktyka, wsparcie, edukacja”.

 

 

 

W spotkaniu uczestniczyła zastępca burmistrza Gołdapi Joanna Łabanowska. Podczas spotkania wykłady poruszyły wiele aspektów choroby oraz jak w porę rozpoznać pierwsze objawy.

Usłyszeliśmy, jak wygląda kuracja, jakie są możliwości leczenia oraz jak ważna jest rola pielęgniarki w opiece nad pacjentką z rakiem piersi. Brafitterka i ekspertka od doboru bielizny opowiedziała i pokazała, jak powinna wyglądać dobrze dobrana bielizna oraz jakie błędy na co dzień popełniamy. Mogliśmy również usłyszeć o jakże ważnej Wielkiej Kampanii Życia Avon Kontra Rak Piersi, którą od wielu lat firma prowadzi.

Gołdapska Nieformalna Grupa Amazonek przygotowała słodki poczęstunek dla naszych gości i zebranych słuchaczy. Widzowie otrzymali również upominki od firmy Avon oraz bony do sklepu Biuściasty Zakątek.
Dziękujemy wszystkim za udział i miłą atmosferę.

Powiązane artykuły