Stacja uzdatniania wody Aquahome SMART Viessmann

Problem twardej wody dotyczy wielu gospodarstw domowych. Objawia się to przede wszystkim osadami z kamienia, a także wysuszoną skórą czy włosami po kąpieli. Niekorzystnymi objawami jest także szybkie niszczenie się instalacji oraz sprzętów AGD, słabo pieniące się kosmetyki oraz zniszczone ubrania po praniu. Rozwiązaniem jest zastosowanie stacji uzdatniania wody Aquahome SMART Viessmann. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego urządzenia – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Aquahome SMART Viessmann – sposób na pozbycie się twardej wody!

Stacje uzdatniania wody Aquahome SMART Viessmann szybko rozwiązują problem twardej wody. Montaż samej stacji nie jest problematyczny. Urządzenie wystarczy podłączyć na głównym przyłączu wody zimnej, z dostępem do prądu. Po uruchomieniu stacji – automatycznie poleci z kranów miękka woda, która jest bezpieczna dla sprzętów.

Warto wspomnieć także o tym, że stacja Aquahome SMART Viessmann wyposażona jest w filtr z aktywnym węglem. To właśnie dzięki niemu, stacja nie tylko przefiltruje wodę, w taki sposób, że będzie można pić ja od razu z kranu, ale także woda nie będzie posiadała posmaku chloru.

Stacje Aquahome SMART Viessmann kupisz w sklepie hydraulicznym Proterm!

uzdatnianie wody

Stacja uzdatniania wody obsługiwana przez aplikację!

Stacja uzdatniania wody Aquahome SMART Viessmann ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Mianowicie można obsługiwać ją przez intuicyjną aplikację w telefonie. Dzięki aplikacji można w dowolnym czasie i miejscu sprawdzić informacje dotyczące zużycia wody w domu. Pozwala to na korzystanie z wody, a także wprowadzenie świadomych kroków ograniczających jej zużycie.  Aplikacja prześlę informacje dotyczącą kończącej się soli, a także wtedy gdy zużycie wody jest nadmierne, co może wskazywać na wyciek.

Korzyści z użytkowania stacji uzdatniania wody Viessmann DUO SMART

Korzyści z użytkowania stacji Viessmann DUO SMART jest wiele. Przede wszystkim użytkowanie ich oznacza ochronę dla kotłów grzewczych oraz całego orurowania armatury i sanitariatów przed osadami z kamienia. Sprzęty takie jak: pralki, zmywarki czy ekspresy do kawy mają wtedy dłuższą żywotność, są też mniej awaryjne. Warto wspomnieć także o tym, że oznacza to niższe wydatki na ogrzewanie, nawet o 20%, mniejsze zużycie detergentów, nawet o 60%, ale przede wszystkim bezpieczną i czystą wodę w całym domu.

Dzięki użytkowaniu stacji Aquahome DUO SMART Viessmann można całkowicie zrezygnować z butelkowanej wody, co jest nie tylko podejściem ekologicznym, ale korzystnym ze strony ekonomicznej.


Porady

Powiązane artykuły