Potrącenie pieszego

Gołdapscy funkcjonariusze obsługiwali wczoraj wypadek, do którego doszło w centrum miasta. Na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 30-letniej kobiety.

 

Do wypadku doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na ulicy Wolności w Gołdapi. Kilka minut po godzinie 14.00 oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał informację o potrąceniu pieszego.

Natychmiast na miejsce skierowano patrol Policji. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem osobowym potrącił na oznakowanym przejściu kobietę. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przeprowadzili oględziny miejsca i pojazdu oraz przesłuchali świadków.

Poszkodowana uskarżała się na ból nogi i została przetransportowana do szpitala. Po przeprowadzeniu wstępnych badań lekarskich okazało się, że doznała jedynie ogólnych potłuczeń. Kierowca osobówki był trzeźwy.

Za rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa wobec czego zostaną przeprowadzone w tej sprawie czynności wyjaśniające mające na celu ustalić przyczynę i szczegółowe okoliczności.

KPP Gołdap

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły