Policjanci pracowali na miejscu wypadku z udziałem łosia

Funkcjonariusze z gołdapskiej drogówki pracowali przy wypadku, do którego doszło na drodze krajowej numer 65. W Kozakach kierujący osobowym audi zderzył się z łosiem, który nagle wybiegł na jezdnię. W wyniku uderzenia pojazdu ucierpiała jedna osoba i zwierzę. Poszkodowana trafiła do szpitala.

 

W minioną sobotę około godz. 20:20 oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał informację o wypadku drogowym z udziałem łosia. Natychmiast na miejsce skierowano policjantów ruchu drogowego. Na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że kierującym osobowy audi jechał krajówką w kierunku Gołdapi.

W pojeździe podróżowały dwie osoby. W pewnym momencie, nagle z pobocza, wprost pod nadjeżdżający samochód, wbiegł łoś. Siła uderzenia była tak duża, że zwierzę padło na miejscu. Ponadto nieletnia pasażerka pojazdu została ranna i trafiła do szpitala.

Kierujący był trzeźwy i nie doznał obrażeń ciała. Policjanci apelują o rozwagę i przypominają, że poruszając się po drogach w pobliżu lasów powinniśmy być szczególnie uważni i ostrożni.

KPP Gołdap

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły