Kolejne podium policyjnego siłacza

Gołdapski funkcjonariusz wydziału kryminalnego jest z zamiłowania sportowcem od dźwigania wielkich ciężarów. Podczas zawodów w wyciskaniu sztangi leżąc o puchar burmistrza Pisza, wynik ponad dwieście kilogramów dał naszemu funkcjonariuszowi I miejsce w swojej kategorii wagowej.

W minioną niedzielę, 18 września odbyły się II Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Piszu. W rywalizacji o puchar burmistrza stanął funkcjonariusz wydziału kryminalnego gołdapskiej komendy.

I tym razem nie mogło go zabraknąć na podium! Nasz policyjny atleta wywalczył I miejsce w swojej kategorii wagowej do 125 kg podnosząc ciężar 210 kilogramów. Dodatkowo w kategorii OPEN, do której zaliczali się wszyscy uczestnicy zawodów, zajął III miejsce.