Dzień chłopca w wersji męskiej – jak urządzić swojemu partnerowi to święto?

30 września obchodzony jest dzień chłopca, a ponieważ każdy mężczyzna ma w sobie dziecko, warto celebrować ten dzień, mimo że dorośli faceci też mają swoje święto przypadające na 10 marca, czyli dwa dni po święcie kobiet. Znacznie częściej chcą jednak celebrować dzień chłopca. Jak urządzić swojemu partnerowi to święto. Poznajcie pomysły na dzień chłopca w wersji męskiej.

Śniadanie do łóżka, bo śniadanie to podstawa dnia, a mężczyzna głodny to mężczyzna zły

Dzień chłopca możesz rozpocząć uroczyście przygotowując dla Was obojga śniadanie do łóżka. Śniadanie to podstawa dnia i warto celebrować tę chwilę. Dzień chłopaka wypada w tym roku w piątek, zatem jeśli mężczyzna zrobi sobie wolny dzień, to będziecie mieć jeszcze więcej czasu na jego celebrowanie. Nie będziecie się też musieli spieszyć ze śniadaniem. Na pewno sprawdzą się jajka, które wzmacniają włosy i zarost, a także klasyczne kanapki z dodatkiem zielonej sałaty, pomidora i papryki. Możesz zdecydować się też na omlety, pancakes, które łatwiej będzie zjeść w łóżku, by potem nie mieć sporo sprzątania. Po śniadaniu partner od razu będzie w lepszym nastroju i możesz przejść do kolejnej atrakcji.

Zaplanuj dla partnera chłopięcą atrakcję – wyjście do parku trampolin czy też aquaparku

Każdy mężczyzna ma w sobie cząstkę dziecka i ta cząstka czasami jest bardzo duża. Dlatego możesz zaplanować dla niego chłopięcą atrakcję na ten dzień. Wyjście do parku trampolin i spalenie nieco kalorii przy intensywnych podskokach, które mają w sobie wiele dziecięcej beztroski to świetny pomysł. Możecie też udać się do aquaparku, gdzie mężczyzna ochoczo będzie ustawiał się w kolejce na poszczególne zjeżdżalnie. Oczywiście takie atrakcje powodują, że kolejnym przystankiem będzie restauracja i dobry obiad.

Zaplanuj dla partnera męską atrakcję z adrenaliną – lot szybowcem, skok ze spadochronem albo jazdę po torze wyścigowym

Możesz zaplanować też męską atrakcję. W ten sposób przypomnisz partnerowi, że raczej powinien przerzucić się na święto 10 marca, a nie celebrować oba. Swoją drogą mężczyźni to zawsze potrafią się ustawić, bo kobiety obchodzą tylko jedno święto, mimo że Międzynarodowy Dzień Dziewczyny przypada 11 października. Wracając do atrakcji, to możesz wybrać voucher na spełnienie marzenia z nutą adrenaliny. Może być to lot szybowcem, który podobno gwarantuje niesamowite wrażenia. Jeszcze więcej adrenaliny wyzwala skok ze spadochronem. Oczywiście gdy mężczyzna nie ma odpowiednich uprawnień musi być to lot w tandemie z instruktorem. Gdy wolicie stąpać twardo po ziemi, dobrą atrakcją z dużą nutą adrenaliny będzie jazda po torze wyścigowym. Wrażenia są niezapomniane, a Ty możesz dokumentować wyczyny, nagrywając je smartfonem.

Wręcz mu drobny upominek, który przypomni mu, że nie jest już chłopcem

Choć atrakcji było co niemiara, możesz przygotować klasyczny prezent. Nie będzie to pomniejszony model ulubionego samochodu albo zdalnie sterowany samochodzik, choć pewnie są tacy, którzy by się z takich prezentów ucieszyli. My proponujemy prezent, który przypomni partnerowi, że jednak wiek dziecięcy ma już dawno za sobą. Można wybrać kosmetyki do golenia, ale i po goleniu. Woda po goleniu dla mężczyzny, która może być dostępna w zestawie z balsamem lub kremem bardzo dobrze się sprawdzi. Markowy produkt na pewno mężczyzna wykorzysta w czasie codziennego rytuału golenia. Dobrym upominkiem są oczywiście także zestawy dla brodacza, choć i jemu woda po goleniu się przyda. W końcu część niechcianego zarostu musi usunąć. W zestawie nie może też zabraknąć szamponu lub mydła do brody, a także olejku lub balsamu do brody. Możesz też wybrać dodatkowe akcesoria takie jak choćby kartacz do brody.

Zamów dla Was kolację lub przygotuj ją samodzielnie. Będzie to zwieńczenie tego dnia. Ponieważ tak się postarałaś możesz liczyć na to, że partner postara się także na dzień kobiet. Oczywiście musisz mu zawczasu o tym przypomnieć, wszak mężczyźni mają tendencję do kupowania prezentów na ostatnią chwilę. Rzecz jasna zadbanie o partnera w dniu chłopca przyniesie Ci też sporo satysfakcji, w końcu dawanie daje największą radość.


Porady

Powiązane artykuły