Policjanci pracowali na miejscu wypadku z udziałem motocyklisty

Funkcjonariusze gołdapskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Gołdapi. Kierujący motocyklem 16- latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i następnie przewrócił się. W wyniku zdarzenia z urazem nogi został przewieziony do szpitala.

 

Wczoraj kilka minut po godzinie 22:00 na Promenadzie Zdrojowej w Gołdapi doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci z gołdapskiej komendy. Ze wstępnych ustaleń przeprowadzonych na miejscu zdarzenia wynikało, że kierujący motocyklem marki Yamaha jadąc na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem. Następnie pojazd wywrócił się a 16-latek doznał urazu nogi.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości i okazało się, że motocyklista był trzeźwy. Dodatkowo posiadał on uprawnienia do kierowania pojazdem tej kategorii. Poszkodowany został przewieziony do szpitala w Suwałkach. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca wypadku oraz zabezpieczyli ślady. Teraz zostanie wszczęte dochodzenie mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze, przypominając, że motocykliści obok rowerzystów i pieszych to „niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” którzy są najbardziej narażeni na tragiczne skutki zdarzeń drogowych.

KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły