Umieść kebab Efes w swoim menu

Szukasz profesjonalnie przygotowanego i bezpiecznie zapakowanego kebaba? A może pragniesz zaskoczyć swoich klientów jego bogatym smakiem i aromatem?

 

Kebab w bogatej ofercie

Dla naszych odbiorców przygotowaliśmy najsmakowitsze wersje tureckiego kebaba. Tak powstał uda kurczaka, z fileta z kurczaka i mieszany. Dla wymagających klientów, przywiązanych do tureckiego pierwowzoru, mamy kebab wołowo-barani, często wybierany ze względu na niepowtarzalny smak. Dla ceniących sobie wołowinę, oferujemy kebaby wołowo- drobiowe i wołowo-indycze, w których to mięso wysuwa się na pierwszy plan. Każdy kebab odznacza się wyrazistym aromatem mięsa, kruchą teksturą i najlepszą jakością surowca.

 

Tworzony pod klienta

W ofercie https://kebap.pl/ odnajdziesz najbardziej popularne gramatury kebaba. Od standardowych wymiarów 6, 10, 15, 20 i 40 kilogramów, które dostępne są cały czas, aż po wersje na zamówienie, ważące nawet do 100 kilogramów. Spełniamy także życzenia pod kątem smaku – Ty decydujesz, jakie składniki użyjemy.

 

Najczęściej wybierana kuchnia

To, jaką popularność zdobył kebab w Polsce, zawdzięcza przede wszystkim potrzebie szybkiego jedzenia na mieście. Proste dania z mięsa zdobyło dużą popularność wśród studentów i turystów tłumnie pojawiających się w dużych miastach. Do kebabu można dobrać praktycznie każde dodatki: z jogurtem, sosem czy frytkami, w marynacie lub prosto z pieczenia. Najlepsze kebaby są bogate w przyprawy takie jak pieprz i curry oraz warzywa typu pomidory i cebula. W placku zawiniętym w folię aluminiową można wnieść kebab do pracy czy biura. Także domowy kebab staje się coraz częstszym daniem na obiad.

 

Potrawy kebab przyciągną klienta

Pieczone mięso, które zachowuje wszystkie smaki marynaty, od ponad 25 lat rozprowadzamy na polskim rynku. Kebab Efes to gwarancja doskonałej jakości i zachowania wysokiego standardu higieny i przechowywania mięsa. Dania, które zaprezentujesz swoim gościom stworzone na naszym kebabie, uzależnią ich kunki smakowe. Będą mieli niebanalny powód zgłoszenia się do właśnie Twojej budki z kebabem. Najciekawsze artykuły są teraz przepełnione pomysłami na to danie, bez problemu więc zaskoczysz klienta za każdym razem. Zrobiłeś ciekawe zdjęcie swojego dania? Pochwal się nim w mediach, wiele osób szuka teraz nowych smaków. Szczególnie widowiskowe są dania z döner kebab, powoli obracającego się na pionowym rożnie. Adana kebab pieczona na żelaznym szpikulcu nad ogniem zdobywa – zasłużenie – coraz większą popularność. Przeciągnij klienta nowościami i zatrzymaj smakiem kebabu Efes.

Artykuł sponsorowany


Aktualności

Powiązane artykuły