Dzień Dziecka w SP w Grabowie

1 czerwca w Szkole Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie obchodziliśmy DZIEŃ DZIECKA. Niestety, pogoda nie sprzyjała grom i zabawom na świeżym powietrzu, więc impreza odbyła się w sali gimnastycznej.

 

 

Nasza szkoła realizuje projekt pod tytułem „Poszerzamy horyzonty – wyprawa do Grecji” w ramach przedsięwzięcia realizowanego w projekcie „Ponadnarodowa mobilność uczniów” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W związku z projektem 20 uczniów z naszej szkoły (z klas VI, VII, VIIIa, VIIIb w roku szkolnym 2022/2023) w połowie września wyjedzie do Grecji. Aby rozpocząć realizację projektu, każda klasa przygotowała plakat promujący cele przedsięwzięcia.

Następnie odbyły się gry umysłowe i konkurencje sportowe: rozwiązywanie krzyżówek, zagadek matematycznych, polonistycznych i przyrodniczych, bieg w workach oraz zabawa „Rybki na start”. DZIEŃ DZIECKA zakończył wspólny posiłek – hot dog, lody, napoje i słodycze. Wszyscy bawili się świetnie. Teraz czekamy na przyszły rok i liczymy na słońce.

 


Aktualności

Powiązane artykuły