Policjanci pracowali na miejscu trzech zdarzeń drogowych

We środę 18 maja po 10:20 oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszej na przejściu dla pieszych. Zdarzenie miało miejsce przy placu Zwycięstwa w Gołdapi.

 

 

Natychmiast na miejsce zdarzenia został skierowany patrol ruchu drogowego. Policjanci ustalili, że kierujący nissanem mężczyzna na przejściu dla pieszych nie ustąpił pierwszeństwa pieszej. W wyniku zdarzenia kobieta doznała potłuczenia bioder i kolana w związku z tym została przetransportowana do szpitala w Olecku. Przeprowadzone badania wykazały jedynie ogólne potłuczenia ciała. Policjanci za kolizję ukarali kierowcę nissana mandatem w wysokości 2500 zł i nałożyli 6 pkt. karnych.

Do drugiego zdarzenia doszło po 13:20 na gołdapskiej obwodnicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą jadąc ulica Wojska Polskiego i skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu hond,ą który jechał z naprzeciwka. Policjanci ruchu drogowego, na miejscu przeprowadzili czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zdarzenia. Sprawa zostanie skierowana do sądu.

Trzecie zdarzenie miało miejsce około 14:30 na skrzyżowaniu ul. Ogrodowej i Armii Krajowej w Gołdapi. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce wstępnie ustalili, że podczas wymijania volkswagena i BMW obaj kierowcy jechali zbyt blisko środka co doprowadziło do zderzenia lusterkami. Na kierującego volkswagenem i na jadącego BMW mundurowi nałożyli mandaty w kwocie 1020 zł każdy.

KPP Gołdap

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły