Koncert dostarczył wiele wzruszeń

Aktor i pieśniarz Lech Dyblik 20 maja wystąpił w Sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi. Artysta jest absolwentem Państwowej Akademii Teatralnej  w Krakowie. W latach 1981-1987 występował w Teatrze Narodowym. Dobrze znany publiczności z filmów i seriali telewizyjnych, koncertów i spotkań autorskich.

 

 

W programie artystycznym znalazły się opowieści z życia artysty okraszone piosenkami poetyckimi. Podczas występu aktor wspominał o drodze zawodowej oraz opowiadał o różnych zdarzeniach w swoim życiu, w których można było odnaleźć siebie i zadać sobie najważniejsze pytania dotyczące życia.

Sam artysta powiedział, że „z najtrudniejszych sytuacji  da się wyjść”, podkreślając jak wiele zawdzięcza Bogu. Uczestnicy spotkania w skupieniu słuchali mądrych i dowcipnych opowieści wprowadzających w zadumę historii, które przeżył artysta.

Widzowie wykazali duże zainteresowanie, włączyli się do dyskusji i docenili trud i wyjątkowość tej postaci. Koncert dostarczył wiele wzruszeń i radości  o czym  świadczyły wielkie brawa. Podsumowaniem spotkania były autografy, wspólne pamiątkowe zdjęcia.

DK w Gołdapi

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Koncert dostarczył wiele wzruszeń

  1. Stefan

    Bardzo mądry i doświadczony życiem artysta. Warto było pójść na koncert i posłuchać. Brawo.

    Ocena: 5.00/5. z 1 głosu.
    Please wait...