Tenis stołowy. Gołdapianin czterokrotnym medalistą mistrzostw województwa

W Grajewie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Junorów w Tenisie Stołowym. Gołdapianin Dawid Chilicki (były zawodnik UKS Gołdap Zdrój), obecnie reprezentujący „Dojlidy Białystok”, został czterokrotnym medalistą mistrzostw.

W dwóch kategoriach Dawid będzie reprezentował Podlaski Związek Tenisa Stołowego w Mistrzostwach Polski Juniorów 21-24 kwietnia 2022 w Gliwicach.

W kategorii indywidualnej zajął drugie miejsce i zdobył awans do Mistrzostw Polski. W deblu osiągnął pierwsze miejsce i również awans do Mistrzostw Polski. W drużynie również pierwsze.

Utalentowany zawodnik z Gołdapi obecnie uczy się w Grodzisku Mazowieckim, trenuje w klubie „Bogoria” Grodzisk Mazowiecki  (wicemistrz Polski w sezonie 2021 LOTTO Superligi).

Obecnie reprezentuje klub z drugiej ligi PZTS „Józefów” z województwa mazowieckiego.