Banie Mazurskie. Konkurs plastyczny „Ptaki cudaki” zakończony! Nagrody rozdane!

We wtorek w Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich,  odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pn. „Ptaki-cudaki”. Jest nam niezmiernie miło pogratulować i podziękować uczestnikom, tym bardziej, iż po raz kolejny w prace angażowały się całe rodziny.

 

Jak wiemy, w dzieciach drzemią prawdziwi, wielcy artyści. Często o tym zapominamy lub wręcz nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele wartości tkwi w niby zwykłych dziecięcych pracach. Dzieci uwielbiają wspólne działanie z rodzicami. To szansa na zacieśnianie więzi, budowanie relacji oraz… po prostu fenomenalną zabawę.

Tak spędzany czas sprawia, że na Waszych twarzach rysują się szerokie uśmiechy, a domowa galeria dziecięcych prac, wzbogaca się o kolejne cenne okazy, ciekawsze niż te wiszące w Luwrze ;)Celem organizatorów było stworzenie ciekawego, tematycznego konkursu plastycznego, w którym młodzi artyści mogliby uzewnętrznić swoją bogatą wyobraźnię w sposób wolny i kreatywny.

Tematem wspólnym dla wszystkich prac był barwny świat ptaków, którego obserwacja miała być inspiracją dla młodych artystów. Zdjęcia prac uczestników, prezentowaliśmy Państwu w galerii wydarzeń. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromne zaangażowanie, wspaniałe pomysły i ich ciekawe wykonanie. Gratulujemy!

GOKiP Banie Mazurskie

Powiązane artykuły