Zderzenie motorowerzysty z seatem

Wyższa temperatura i coraz lepsze warunki pogodowe sprawiają, że na ulicach pojawili się pierwsi motocykliści. Liczba użytkowników jednośladów na drogach wzrasta z dnia na dzień. Gołdapscy policjanci w minioną sobotę wyjaśniali okoliczności wypadku, do którego doszło w Grabowie z udziałem osobowego seata i motoroweru.

 

 

W sobotę (12 marca) około 13:30 oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym. Na miejsce niezwłocznie pojechali   policjanci z drogówki. Po przyjeździe do Grabowa potwierdzili, że doszło tam do zderzenia motorowerzysty z osobowym seatem. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, następnie przesłuchali świadków i przeprowadzili oględziny. W wyniku tego zdarzenia został poszkodowany 36-letni mężczyzna, który kierował motorowerem. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

Apelujemy do wszystkich fanów dwóch kółek oraz kierowców samochodów o rozwagę i bezwzględne przestrzeganie przepisów. Kierowcy jednośladów to szczególna grupa uczestników ruchu drogowego. Użytkownicy jednośladów są w grupie niechronionych uczestników ruchu drogowego i w przypadku zdarzenia na drodze odnoszą najcięższe obrażenia.

KPP Gołdap

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły