Każda dama została obdarowana

W tym roku Dzień Kobiet w Bibliotece Publicznej w Gołdapi obchodziliśmy przez dwa dni. 8 marca każda pani, zarówno ta mniejsza jak i większa, która wypożyczyła u nas książkę, otrzymała specjalnie przygotowanego na tę okazję kwiatka.

 

Następnego dnia natomiast odbył się „Kobiecy wieczór w bibliotece”, podczas którego gościliśmy nie tylko przybyłe panie, ale także makijażystkę oraz panią prowadzącą sklepy z herbatami. Pani Izabela – makijażystka, opowiedziała, jak dbać o cerę oraz jak dobrać odpowiednie kosmetyki, wykonała również makijaż chętnym paniom.

Pani Joanna opowiedziała o etapach powstawania herbaty, jej rodzajach oraz sposobach parzenia. Nie obyło się bez degustacji wybranych herbat oraz skosztowania ciast upieczonych przez nasze bibliotekarki.

Podczas spotkania wystąpiła także Laura Pruszyńska z Przedszkola Samorządowego – laureatka konkursu recytatorskiego pt. „Poezja Marii Konopnickiej”, która pięknie wyrecytowała wiersz „Sposób na laleczkę”.

Na zakończenie każda dama została obdarowana kosmetykami, których sponsorem były firmy Lirene, Miraculum, Sylveco, Jadwiga oraz BI-ES.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom, sponsorom oraz wszystkim przybyłym za miło spędzony czas. Wszystkim kobietom życzymy, by zawsze miały poczucie, że są wyjątkowe, realizowały swoje marzenia, plany oraz miały czas na chwile przyjemności i zapomnienia.

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły