Kawa z logo jako reklama Twojej firmy

Lubisz kawę z mlekiem? Jeśli tak, to z pewnością nie jest Ci obce latte art – czyli sztuka malowania mlekiem na kawie. Wybierając kawę latte lub flat white w dowolnej kawiarni, najczęściej otrzymasz filiżankę z eleganckim mlecznym wzorem. Do najpopularniejszych kształtów należą kwiaty i serca, ale sztuka latte art nie ma żadnych granic.

Czy wiesz, że barista może podać kawę z dowolnym kształtem na powierzchni – nawet logo Twojej firmy?

Kawa ze wzorem lub logo – sposoby przyrządzania

Mamy dwa główne sposoby przyrządzania kawy latte art: free pouring i etching. Free pouring to popularniejszy i szybszy sposób, gdyż barista przygotowuje wzór dzięki odpowiednim wlewaniu mleka do kawy. Z kolei etching to już prawdziwa sztuka, w której wykorzystuje się patyczki, szablony, wzory czy kolorowe syropy do kawy, by stworzyć nawet najbardziej skomplikowany wzór. Jest to technika doskonała do wykonania kawy z logo, a doświadczony barista przygotuje taką kawę szybko i sprawnie.

Przeczytaj również: https://bigbeans.pl/najdrozsza-kawa-swiata/

Kawa z logo na najbliższym evencie Twojej firmy

Bariści ze specjalizacją z latte art coraz częściej obsługują klientów biznesowych. Mogą towarzyszyć Twojemu zespołowi na stoisku podczas targów branżowych, pojawić się na firmowym szkoleniu albo przygotować kawę dla partnerów firmy podczas eventu sprzedażowego.

Jeśli tylko uważasz, że dana okazja potrzebuje świetnej kawy (i to najlepiej z Twoim logo), możesz dowolnie przebierać wśród usług kawowych – od szybkiego, kilkugodzinnego cateringu kawowego aż po mobilny bar kawowy wynajęty na kilkudniową konferencję.

Przeczytaj również: https://bigbeans.pl/jaki-mlynek-do-kawy-jest-najlepszy-rodzaje-mlynkow-do-kawy/

Kawa z logo nie tylko poprawi humor podczas przerwy, ale też pozytywnie zaskoczy i stworzy przestrzeń do “luźnej” rozmowy z partnerem biznesowym czy gościem. W końcu najlepsze relacje budujemy właśnie przy kawie.

Szukasz ekspertów od kawy z logo? Skontaktuj się z warszawskim The Big Beans Production i przygotuj się na degustację świetnej kawy.

Źródło: https://bigbeans.pl/


Porady

Powiązane artykuły