Stłuczka, zderzenie, poślizg. Na szczęście nikt nie ucierpiał

Dziś na terenie gminy Gołdap miały miejsce trzy zdarzenia drogowe. Do pierwszego doszło około 8.05 na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja i Kolejowej. Kierująca toyotą jadąc ul. 1-go Maja w kierunku ul. Kolejowej nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją peugeota i najechała na jego tył.

 

 

Kierujący peugeotem zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa pojazdom jadącym ul. Kolejową. Kierowcy jechali sami, byli trzeźwi. 25-letnia kobieta została przez policjantów pouczona.

***

Do drugiego zdarzenia doszło około 9.45 w Niedrzwicy. Kierujący fiatem nieprawidłowo wykonał manewr zmiany ruchu. Mężczyzna zjechał na lewy pas, po czym skręcił w prawo chcąc wjechać na posesję. W tym czasie prawym pasem jechało BMW. Doszło do zderzenia bocznego aut. Kierujący byli trzeźwi. W fiacie podróżował sam kierowca, BMW z pasażerką. 43-letni sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. Zgodnie z nowym taryfikatorem mandat za kolizje wynosi 1020 złotych.

***

Trzecie zdarzenie miało miejsce 12.00 na drodze wojewódzkiej 650 w Jeziorkach Wielkich. Kierujący skodą jadąc z Gołdapi w kierunku Węgorzewa na łuku oblodzonej drogi stracił panowanie nad autem i zjechał do przydrożnego rowu. Jechał z pasażerem. Był trzeźwy, został przez policjantów pouczony. Zatrzymano dowód rejestracyjny. Na szczęście w żadnym zdarzeniu nikt nie ucierpiał i nikt potrzebował pomocy medycznej.


Aktualności

Powiązane artykuły