Radny zwolniony z aresztu

Radny Andrzej Tobolski po kilku dniach został zwolniony z aresztu w Suwałkach. Miał odsiedzieć piętnaście dni, ale siostra wpłaciła pozostałą część grzywny. Przypominamy, że radny wybrał areszt, choć wcześniej miał możliwość przeproszenia Wojciecha Hołdyńskiego lub zapłacenie grzywny.

 

 

Inni napisali. Radny z Gołdapi trafi do aresztu śledczego. Spędzi tam ponad dwa tygodnie


Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Radny zwolniony z aresztu

 1. xyz

  I bardzo dobrze. Radny Tobolski potrzebny jest gminie jak powietrze (noo może trochę przesadzam), ale potrzebny jest, ponieważ tylko On ma odwagę i chęć patrzenia „władzy” na ręce. Pozostali radni w przytłaczającej większości boją się wystawić nos, ponad to co im guru pozwala. Masakra.

  Ocena: 4.33/5. z 64 głosów.
  Please wait...
 2. Powodem mojego wcześniejszego opuszczenia aresztu jest to ,że mój pełnomocnik (adwokat)
  który miał napisać apelację w sprawie z panem Luto , nie zrobił tego , nawet do dzisiaj. A w poniedziałek mija ostateczny termin złożenia tego zaskarżenia do Sądu w Suwałkach.
  A jest to sprawa ,równie ważna dla mnie jak ta z Hołdyńskim. Przypominam ,że sąd I instancji w Olecku uniewinnił pana luto za znieważenie mnie podczas sesji Rady Miejskiej w Gołdapi w dniu 29 września 2021 r. słowami ,że jestem złodziejem i pedofilem.
  Czy wyobrażacie sobie satysfakcję pana Luto gdyby do Sądu Apelacyjnego nie wpłynął mój sprzeciw. a wyrok by okazał się prawomocny ?
  Będę walczył z każdym przejawem patologii ? Ale jak widać koszty są duże ,a i czas szybko przemija. Nieprawdziwe są informacje ,że przebywałem w areszcie od wtorku. Za murem aresztu byłem już o 8 00 w poniedziałek 10 stycznia i spędziłem tam 5 dni.
  Dziękuję za słowa wsparcia ,one dają mi siłę.
  Andrzej Tobolski

  Ocena: 4.17/5. z 59 głosów.
  Please wait...
  1. J

   Doskonale rozumiem intencje skrócenia aresztu, sugeruję cofnięcie pełnomocnictwa adwokatowi i powierzenie swoich spraw innemu, bo ten co dotychczas jest chyba Pańskim wrogiem.

   Ocena: 4.66/5. z 35 głosów.
   Please wait...
 3. ja

  Nie rozumiem ,jak sąd mógł uniewinnić lutego za takie słowa,to może i ja napiszę co myślę o lutym, skoro będę bezkarny..

  Ocena: 4.55/5. z 49 głosów.
  Please wait...
 4. Irek

  Takimi wyrokami daje się przyzwolenie na że debata publiczna sięga dna. Jestem pewien że gdyby takimi słowami Pan Tobolski by określił Luto to by wylądował w więzieniu

  Ocena: 4.53/5. z 34 głosów.
  Please wait...
  1. smerf maruda

   Władza idzie po całości. A co mi zrobicie?

   Ocena: 5.00/5. z 8 głosów.
   Please wait...