Policjanci zatrzymali poszukiwanych

Gołdapscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych przez olecki sąd w celu odbycia kary więzienia. Wszyscy trafili już do aresztu, gdzie najbliższe miesiące i lata spędzą za kratkami.

 

Gołdapscy policjanci cyklicznie prowadzą działania pod kątem ujawniania osób poszukiwanych. Funkcjonariusze na podstawie posiadanych informacji sprawdzają miejsca, w których  mogą przebywać osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Również w trakcie swojej codziennej służby mundurowi legitymując osoby ustalają ich status w policyjnych systemach i sprawdzają, czy nie są poszukiwane.

Wczoraj zrealizowano poszukiwania trzech osób. Podstawami do wykonania tych czynności był list gończy oraz nakazy doprowadzenia do najbliższego aresztu lub zakładu karnego. Dwa mężczyźni zatrzymani byli w swoich domach, natomiast trzeci na jednej z ulic miasta. Gołdapianie poszukiwani byli za nieopłacone grzywny, za nie wywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego oraz oszustwa. Teraz najbliższe miesiące i lata spędzą za kratkami.

KPP Gołdap

 


Aktualności

Powiązane artykuły