Akademia Rominty zagrała w Gołdapi

W niedzielę, 23 stycznia, w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi Akademia Piłkarska Rominty rozegrała wewnętrzny turniej piłkarski.

 

Swoje umiejętności piłkarskie zaprezentowało 7 zespołów, począwszy od rocznika 2017, kończąc na roczniku 2010.

Było mnóstwo emocji, dużo pięknych, składnych akcji oraz wspaniała zabawa wspólnie z rodzicami. Najmłodsze roczniki grały pomiędzy sobą natomiast 5 starszych zespołów systemem „każdy z każdym”.

W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja. Ostatnim emocjonującym punktem naszego turnieju był mecz RODZICE kontra REPREZENTACJA AKADEMII.

Mecz stał na wysokim poziomie i zakończył się wynikiem oscylującym w okolicach remisu. Turniej był doskonałą okazją dla trenerów do obserwacji swoich podopiecznych i wyciągnięcia wniosków co do dalszego procesu szkoleniowego.

Żałujemy, że z powodu kwarantanny duża część naszych zawodników nie mogła się z nami bawić tego dnia. Mamy nadzieję, że kolejny turniej rozegramy już w komplecie.

Dziękujemy bardzo rodzicom, że bawili się tego dnia wspólnie z nami oraz Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Gołdapi, który współuczestniczył w organizacji turnieju.

Powiązane artykuły