Jesienny etap konkursu „Cztery pory roku w Gołdapi” rozstrzygnięty

Nagrody w jesiennej edycji konkursu fotograficznego „Cztery pory roku w Gołdapi”, organizowanego przez Dom Kultury w Gołdapi, zostały wręczone laureatom. Jeszcze raz gratulujemy Monice Sosnowskiej za zajęcie pierwszego miejsca, Maciejowi Mocarskiemu za zajęcie drugiego miejsca oraz Aleksandrze Król-Berut za zajęcie trzeciego miejsca.

 

Przypomnijmy, że jesienny etap konkursu „Cztery pory roku w Gołdapi” organizowanego przez Dom Kultury w Gołdapi został rozstrzygnięty. Jury w składzie: Katarzyna Boruc, Małgorzata Golubek i Urszula Mossakowska oceniało prace dziewięciu uczestników.

Każdy z zestawów zawierających po 5 zdjęć, oceniany był anonimowo pod względem walorów artystycznych, techniki wykonania i oryginalności. 1 miejsce zajęła Monika Sosnowska z 14 punktami, drugie Maciej Mocarski z 12 punktami, trzecie Aleksandra Król-Berut uzyskując 10 punktów.

***

Zachęcamy wszystkich dorosłych fotografików – profesjonalistów i amatorów do udziału w kolejnej – zimowej edycji konkursu. Na prace czekamy do 21.03.2022 r.

Karta zgłoszeniowa: https://dkgoldap.pl/wp-content/uploads/2021/12/formularz-zgloszeniowy-4-pory-roku.doc
Regulamin konkursu: https://dkgoldap.pl/wp-content/uploads/2021/12/Regulamin-konkurs-4-pory-roku-ZIMA.pdf

Konkurs fotograficzny „Cztery pory roku w Gołdapi” objął Patronatem Honorowym Burmistrz Gołdapi.

Powiązane artykuły