Zatrzymani kolejni poszukiwani

Gołdapscy policjanci zatrzymali kolejnych poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. 21-latek wpadł w ręce policjantów po zgłoszonej interwencji, natomiast 60-latek wpadł, bo nie miał maseczki w sklepie.

 

Mężczyźni byli poszukiwani w celu odbycia kary za przestępstwa narkotykowe i kradzież. Zgodnie z dyspozycją sądów zostali już przewiezieni do aresztu śledczego.

Wczoraj (23.11) wieczorem policjanci prewencji udali się do jednego z mieszkań na terenie Gołdapi, gdzie według zgłoszenia miało być bardzo głośno. W lokalu policjanci zastali 21-latka, który późnym wieczorem postanowił posprzątać dom powodując hałas. Jak się okazało mężczyzna poszukiwany był przez olecki sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe.

Drugi z mężczyzn wpadł dzisiaj (24 listopada) po 9:00 w jednym ze sklepów w Gołdapi. Policjanci podczas kontroli przestrzegania obowiązujących przepisów wylegitymowali 60-latka, który podczas robienia zakupów nie miał założonej maseczki. Jak się okazało był on poszukiwany przez sąd w Lubaniu do odbycia kary pozbawienia wolności za kradzież.

Obaj mężczyźni trafili już do aresztu śledczego, gdzie odbędą zasądzoną im karę.

KPP Gołdap

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły