Patriotyczny ekolistopad. Ekodrużyna z 2a SPnr 2 w Gołdapi  informuje

Niepowtarzalna wycieczka do Jednostki Wojskowej w Gołdapi. Byliśmy w sali tradycji, oglądaliśmy fotoreportaż z działań bojowych polskich żołnierzy, bawiliśmy się w sali zabaw, zrobiliśmy pamiątkowy wpis do kroniki pamiątkowej.

Dziękujemy:)

„Barwy Narodowe” -Powiatowy Konkurs Plastyczny

Klub 15.Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego zaprosił gołdapian do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym ”Barwy Narodowe”.

Stanęliśmy na wysokości zadania, wśród 250 prac, które wpłynęły na konkurs są i nasze z „ekodrużyny Dwójki ”.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a Nikoli Trybuchowskiej, Laurze Proniewickiej, Michałowi Mackiewiczowi i Stanisławowi Redzińskiemu gratulujemy  wysokich not i miejsc na podium konkursu.

Dziękujemy:)

Patriotycznie w lesie Kumiecie

W listopadowy ranek mieliśmy nietypowe ekospotkanie w lesie Kumiecie. Wspólnie z leśnikami Nadleśnictwa Gołdap zaśpiewaliśmy Hymn Państwowy.

 

Odświętnie w Elektrośmieciuszku

Sprawdziliśmy stan naszego punktu zbierania zsee. Listopadowy Elektrośmieciuszek świecił pustkami, tylko drobne śmieci przewracał wiatr. Postanowiliśmy rozweselić jego otoczenie, zgrabiliśmy liście, pozbieraliśmy papiery, kartony, plastik, kilka puszek… Powiesiliśmy nowy szyld, który przyjechał z „Mojego miasta bez elektrośmieci”, zachęcający do zbierania zsee i baterii.
I małą biało-czerwoną flagę…
Czysta Gołdap to nasz patriotyczny obowiązek…

Zapraszamy do kulturalnego, równego ustawiania zsee, tu również dbamy o porządek…

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły