Gołdapskie „Pioruny” znowu na medal

W dniach 30-31 października „Piorunki” wzięły udział w II rundzie Klubowego Pucharu Polski, w pływaniu w płetwach w Kościerzynie. W imprezie wystartowało około 150 zawodników z całej Polski. Podczas imprezy siedmioosobowa reprezentacja Gołdapi wywalczyła aż 15 medali.

Nasza sztafeta chłopców 4 x 100 m w składzie: Julek W., Antek K., Karol N. i Oskar K. była bezkonkurencyjna i dopłynęła do mety pierwsza. Jednak z braku dwóch zawodników w kat. E i dwóch w kat. D byliśmy liczeni Pk. Jednak to co chłopcy osiągnęli wynik 3:59;62 – to był mega wyczyn.

Nasi medaliści

Laura Kozłowska: złoty medal 200 m BF, srebrny medal 400 m BF, srebrny medal 100 m BF;

Karolina Jarocka: złoty medal 50 m BF, złoty medal 100 m BF, brązowy medal 400 m BF, brązowy medal 200 m BF;

Oskar Kozłowski: srebrny medal 50 m BF, srebrny medal 400 m BF, srebrny medal 200 m BF, brązowy medal 100 m BF;

Antek Kisielewski: srebrny medal 100 m BF, brązowy medal 200 m BF;

Julek Walkiewicz: srebrny medal 400 m BF;

Karol Nowak: brązowy medal 400m BF.

Dodatkowo Laura Kozłowska została najlepszą zawodniczką zawodów w kat. E. W klasyfikacji generalnej w swoich kategoriach – Laura zajęła 1. miejsce, Karolina 2., Oskar 2., Antek 3., Karol 4., Julek 5., Hania 7.

Wszyscy znacząco poprawili swoje życiowe czasy. Wszystkim zawodnikom gratuluję osiągniętych wyników, a kibicom dziękuję za wsparcie i doping.