Ekodrużyna z SP nr 2 w Gołdapi informuje. EkoUrząd Miejski w Gołdapi

Cykl zajęć edukacyjnych o tematyce gospodarowania odpadami przygotowanych przez Urząd Miejski w Gołdapi, zrealizowany przez edukatorów z firmy Świat Przygód z Łodzi okazał się wyjątkową, listopadową niespodzianką.

 

 

Dzieci z gołdapskich szkół i przedszkoli uczyły się jak dbać o środowisko naturalne. To był interesujący i kreatywny przekaz.

 

Dziękujemy:)

Burmistrz Gołdapi – Tomasz Rafał Luto oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Gołdapi otrzymują od wszystkich dzieci z naszego miasta i okolic Złoty Medal Radości.

Dziękujemy za owocną współpracę, rewelacyjne warsztaty, aktywny udział w ekoakcjach, happeningach oraz systematyczne likwidowanie dzikich wysypisk.

Wspólnie z Fundacją Nasza Ziemia dziękujemy uśmiechem i certyfikatem…

Liczymy również, że hasło tegorocznej 28. Akcji Sprzątania Świata – Polska „Myślę, więc nie śmiecę!” pozostanie z nami na dłużej i będziemy je dalej wspólnie promować w naszych codziennych ekologicznych działaniach.

Mamy nadzieję, że certyfikat będzie pięknie przypominać o wspólnych działaniach w 2021 roku na rzecz naszych najbliższych okolic i ogólnopolskiej lekcji nieśmiecenia.

Powiązane artykuły