Zakład Przyrodoleczniczy „fruwa”

Oj, biedny ten nasz Zakład Przyrodoleczniczy. Los się jakoś na ten obiekt uwziął. Teraz efekt trwającej jeszcze wichury. Pilnujmy jednak, by dotacja nie wyfrunęła…

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

19 komentarzy do “Zakład Przyrodoleczniczy „fruwa”

 1. Auć

  Wygląda, że jaka robota takie i ogrodzenie. Przykra sprawa. Wszystko się na inwestora uwzięło.

  Ocena: 4.81/5. z 42 głosów.
  Please wait...
 2. Fuj

  A ciekawe czy ogrodzenie u luta na nowej jego budowie za 50 tys. zł też fruwa? Widać jaki pan taki kram, brak słów normalnie!

  Ocena: 4.77/5. z 35 głosów.
  Please wait...
 3. Anonim

  Ten wiatr MU nie podskoczy. Co mu tam jakieś wiatry, prokuratury, CeBeeSie, inspektory budowlane, wymawiające umowę firmy!!! ON nie z takimi sobie radził. Wymiótł pół urzędu, prawie wszystkich dyrektorów, kierowników, prezesów, to z wiatrem, słońcem, deszczem i śniegiem sobie nie poradzi?

  Ocena: 4.81/5. z 43 głosów.
  Please wait...
 4. no to fruuuuuuu

  Raczej nie możemy się spodziewać, że burmistrz ma choć odrobinę honoru i poda się do dymisji. Za ten brak honoru płacimy my MIESZKAŃCY naszej gminy.

  Ocena: 4.80/5. z 41 głosów.
  Please wait...
  1. fruuuuuuu ich

   Honor? – jaki honor? To pojęcia nie znane, ani dla burmistrza, ani dla jego kolegi spod szlabanu. Ten zaprowadził gminę w czrną d….ziurę, a były starosta (obecny wicestarosta) pozbawił nas szpitala i bezpieczeństwa zdrowotnego. Mundurowi – niehonorowi! kto ich wybrał?

   Ocena: 5.00/5. z 27 głosów.
   Please wait...
   1. Swobodny

    @ fruuu

    „Mundurowi-niehonorowi”;

    Sam tez nadaje regularnie na post-mundurowych ze Strazy Granicznej: sierzanta – pozal-sie-Boze – burmistrza, i p. pulkownika „vice” (szacunek dla szarzy, i munduru, p. Andrzeju, i tylko dlatego per „panie”);

    Chcialbym jednak przypomniec w tym momencie sylwetke jeszcze jednego „mundurowego” ze Strazy Granicznej, ktory – w mojej ocenie – zachowal honor dla munduru, i dla siebie samego.

    Tym kims jest p. Ryszard Bogusz – wojt gm. Banie Mazurskie w latach 2010-14 (z tego, co pamietam – chorazy Strazy Granicznej).

    W kampanii wyborczej 2010 zapowiadal, ze jesli wygra – obnizy wynagrodzenie wojta.

    I obnizyl (sobie samemu – p. Luto!!!), i to nie o 200-300 pln, ale o kilka tysiecy.

    P. Ryszardzie – najlepszego!!

    A tobie – sierzancie Luto: wieczna infamia!

    pchor. Switkiewicz

    Ocena: 4.56/5. z 25 głosów.
    Please wait...
 5. Ja mam nadzieję ,że niebawem wiatr sprawiedliwości zmiecie ze stołków kilku winowajców z burmistrzem Luto na czele. Niestety wykonawca złożył pozew o zapłatę przeciwko gminie . Grozi nam wydatek blisko 6 milionów zł, co zwiększy zadłużenie do 60 000 000 zł. sześćdziesięciu
  milionów. a skorupa inwestycji stulecia ZPL straszy ,niszczeje i generuje kolejne ,ogromne koszty.
  Jak długo jeszcze Hołdyński i reszta radnych będą udawali ,że nic się nie stało. W mojej ocenie to jest już koniec tej inwestycji i sprawdzą się moje słowa sprzed 3-4 lat ,że to nie będzie
  skok cywilizacyjny, tylko skok w finansową przepaść . Ale nikt Tobolskiemu nie wierzył, a przecież nie trzeba było zbyt wielkiej wyobrażni żeby te konsekwencje przewidzieć.
  Andrzej Tobolski

  Ocena: 4.35/5. z 37 głosów.
  Please wait...
  1. Ze zrozumieniem

   Czy ziemia zawieziona ze strefy już związała pański grunt na Nadbrzeżnej? Czy ta ziemia już wiąże pański sposób bycia tzn. gadać tak, by nie dać rozwiązania, a szukać problemu? Kiedy kilka tygodni temu było spotkanie obu rad, pan rekomendował zadłużenie gminy o kolejne 2 mln, na podstawie prostej analogii do sytuacji szpitala i wykupu udziałów przez tak mocno zadłużoną gminę. Kwestia ziemi zgłoszona. Ale mam prośbę o wyjaśnienie sposobu bycia, który od logiki stroni

   Ocena: 2.52/5. z 23 głosów.
   Please wait...
  2. Norbert

   Pan Tobolski ma rację w wielu kwestiach, ale jego, moim zdaniem, obsesyjna nienawiść do pana Hołdyńskiego, który rzeczywiście jest marnym i bardzo spolegliwym wobec burmistrza przewodniczącym Rady, jest już aż nadto widoczna. Uważam, że sprawę usunięcia pana Hołdyńskiego ze stanowiska można załatwić inaczej niż tak okazywaną obsesją.

   Ocena: 3.32/5. z 22 głosów.
   Please wait...
 6. Anna

  Panie Tobolski nie jest Pan jedynym sprawiedliwym. Niech Pan nie wrzuca do jednego wora wszystkich radnych. Bo jeżeli Pan pisze że wszyscy radni uważają że nic się nie stało to mija się Pan z prawdą.

  Ocena: 2.79/5. z 24 głosów.
  Please wait...
 7. Anna siedziała cicho ze Zbigniewem kiedy trzeba było działać. Teraz kiedy burmistrz jest praktycznie skończony zachowujecie się jak w tym przysłowiu „że na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą ” .
  Kilka lat temu radnego Zbigniewa prosiłem o zajęcie się jedną z największych afer w gminie Gołdap, ale nowy-stary radny odmówił ponieważ miał ochotę na stanowisko zastępcy przew. Rady Miejskiej i większą kasę to musiał z burmistrzem i jego radnymi mieć dobre relacje. Dla mnie to tchórz i cwaniak i tyle. Mam dowody i dokumenty z korespondencji. Póżniej było podniesienie wynagrodzenia dla burmistrza i tak dalej ,i tak dalej. Nawet wstrzymywaliście się przy głosowaniu mojej kandydatury do komisji. W jednym zgadzam się z burmistrzem ,jak zwrócił się do radnego Zbigniewa o oddanie 100 milionów na drogę.
  Andrzej Tobolski

  Ocena: 3.94/5. z 31 głosów.
  Please wait...
  1. TC

   Każdy ale to każdy kto nie popiera ślepo Pana Tobolskiego to tchórz i cwaniak? A kim jest Pan,Panie Tobolski? Gdzie ten nasz nowy szpital? Czy to nie Pan w wyborach uzupełniających mówił, że wybierzcie mnie to ja uratuję szpital?

   Ocena: 2.78/5. z 27 głosów.
   Please wait...
 8. anastazja

  Radny Andrzej Tobolski to jedna wielka obsesja wladzy.A

  Ocena: 3.00/5. z 20 głosów.
  Please wait...
  1. Eutanazja

   Wolę obsesję władzy Tobolskiego niż żądzę realnej zemsty urojonych krzywd Lutego.
   Im mniejsza wiedza tym większe ego a u Lutego ego nie mieści się ani w Skodzie ani w Urzędzie Miejskim ani nawet w gminie.

   Mądrego człowieka wybierzmy by dogłębnie posprzątał w tym burdelu. Proszę

   Ocena: 5.00/5. z 7 głosów.
   Please wait...
 9. Wielu z was komentatorów wypisuje takie bzdury ,że nie mogę tego zostawić. Nigdy nie obiecywałem ,że uratuję szpital tylko zrobię wszystko ,żeby jego ratować, nie rekomendowałem wyłożenia przez gminę 2 milionów na zakup udziałów Spółki GoldMedica, Jak zorganizowałem spotkanie obydwu rad miejskiej i powiatowej to przyszło 4 radnych ale pana Zbigniewa i Wioletty nie było. Oni zajęci są (fragment usunięty przez redakcję) pozyskiwaniem środków na organizacje pozarządowe. Dopiero w tym roku nie udzielali poparcia burmistrzowi ,ale wcześniej to obiema rękami. Nawet zgadzali się na najwyższe podatki .czy podniesienie wynagrodzenia dla burmistrza. Obłuda , zakłamanie i cwaniactwo. Mogę przedstawić wyniki głosowania z protokołów.
  Andrzej Tobolski

  Ocena: 4.08/5. z 26 głosów.
  Please wait...
  1. Paweł

   W wielu kwestiach przedstawianych przez pana Andrzeja Tobolskiego zgadzam się z nim. Gdyby tylko tak obsesyjnie nie pokazywał swojej wręcz nienawiści do przewodniczącego Rady bo to brzydko wygląda. Niestety, trzeba pewnie będzie zaczekać aż do kolejnych wyborów żeby ten mniej niż przeciętny przewodniczący Rady odszedł ze stanowiska. Sam z niego nie odejdzie, nie ten charakter. A co będzie dalej – w rękach i głowach wyborców.

   Ocena: 4.69/5. z 13 głosów.
   Please wait...
 10. Kiss

  Podawajcie nazwiska ludzi, którzy Waszym zdaniem powinni zostać radnymi. Będzie łatwiej wszystkim. A przy okazji mam pytanie, czy jest ktokolwiek z otoczenia T. Luto kto zasługuje na jakiekolwiek zaufanie w następnych wyborach?

  Ocena: 5.00/5. z 11 głosów.
  Please wait...
  1. Swobodny

   Z otoczenia T. Luto – moim zdaniem – na zaufanie zasługuje jedynie… Skoda Superb. Jest niezawodna, można na niej polegać jak na Zawiszy, świetnie się prezentuje.

   No co? Skoro Kaligula wprowadził, onegdaj, do rzymskiego Senatu, Incitatusa (z zawodu konia), to dlaczego nie auto w gołdapskiej Radzie?

   Naprawdę nie jest mi do śmiechu

   A pytanie świetne i celne, panie (pani?) Kiss.

   Ocena: 5.00/5. z 12 głosów.
   Please wait...
 11. Kiss Cam

  Upłynął termin zgłaszania wniosków do budżetu obywatelskiego. Szkoda bo miałbym jeden, który zjednoczyłby mieszkańców. Proponuję na Urzędzie Miejskim zastąpić napis MAGISTRAT na MEGASTRATY.
  Nowy napis będzie oddawał prawdziwy charakter rządów Lutego jego świty. Kto za?

  Ocena: 5.00/5. z 7 głosów.
  Please wait...