Lisy. Dzięki temu spotkaniu mogliśmy omówić wszystkie działania

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Nadzieja w Lisach podsumowało już projekt „Wspólnymi siłami upiększamy wieś”. Dzięki temu spotkaniu mogliśmy omówić wszystkie działania, które zrealizowaliśmy w ramach tego przedsięwzięcia:

 

 

 

– „Odnawiamy wspomnienia” – remont EKOmuzeum w Lisach.

– „Spacerem po wsi” – znalezienie we wsi Lisy miejsc, które warte są zapamiętania.

– Warsztaty przyrodnicze – nauka o przyrodzie i wykonanie domków dla owadów, które zostały umieszczone we wsi Lisy, konkurs plastyczny.

– Podsumowane projektu- omówienie działań.

Mamy nadzieję, że rozmowa w trakcie podsumowania pozwoliła na przemyślenie tego co robimy dla naszej społeczności oraz tego co chcemy jeszcze w przyszłości wykonać. Dziękujemy wolontariuszkom, które przygotowały poczęstunek, co dodatkowo uatrakcyjniło nasze spotkanie.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizacje projektu, gdyż to dzięki wam- ludziom dobrej woli, mogliśmy w pełni zrealizować wszystkie działania.

Projekt został dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny i Gminy Banie Mazurskie realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

 

 

Powiązane artykuły