Dzień Edukacji Narodowej w gminie Banie Mazurskie

Wójt Łukasz Kuliś uczestniczył dzisiaj w uroczystościach z okazji  święta nauczycieli, wychowawców i pedagogów – Dnia Edukacji Narodowej. Apel z tej okazji w Szkole Podstawowej w Lisach rozpoczął się ok. godz. 11:00. Wziął w nim udział zarówno wójt, jak i miejscowy radny, Mirosław Kwit.

 

Podczas starannie zorganizowanej uroczystości, dyrektor SP w Lisach – pani Justyna Cybulska wyróżniła nauczycieli, którzy w największym stopniu przyczynili się do sprawnego funkcjonowania oraz ciągłego rozwoju placówki.

W samo południe rozpoczął się uroczysty apel w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich. Oprócz wójta gminy, uczestniczył w nim także przewodniczący Rady Gminy Banie Mazurskie – Stefania Urbańska. Analogicznie do wydarzenia zorganizowanego w sąsiedniej miejscowości, w Lisach – nie zapomniano o pedagogach, których również w tym przypadku adekwatnie uhonorowano.

Obydwie uroczystości cechowały: jakość, nietuzinkowość oraz dbałość o najmniejsze szczegóły ich organizacji. Oprócz oficjalnych części tych wydarzeń,  dedykowanych m.in. przemówieniom, byliśmy świadkami świetnie zaaranżowanych oraz skomponowanych występów artystyczno-wokalnych.

W miejscu tym, chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim pracownikom oświaty za ich nieoceniony trud i wysiłek włożony w to, by kształcić oraz wychowywać młode pokolenia. Życzymy również wszelkich sukcesów – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Niech będą one dla Państwa motywacją do dalszej pracy na rzecz rozwoju dzieci oraz młodzieży.

 


Aktualności

Powiązane artykuły