Tenis stołowy. W Pisanicy zajęli pięć punktowanych miejsc

W weekend, 25 i 26 września, w Pisanicy po raz 18. odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. Podobnie jak w latach ubiegłych wystąpiło wielu stałych uczestników, ale pojawili się też nowi, bo przecież startują kolejne generacje miłośników tej dyscypliny.

W turnieju wystąpił Tomasz Kotowski zawodnik Lotto Superligi (Energa Manekin Toruń), trzydziestokrotny medalista Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych.

Gołdapianie wywalczyli pięć miejsc punktowanych.

W kategorii skrzatka I miejsce zajęła Maja Sowa (SP3) i V – Hanna Gulczyńska.

W rywalizacji kadetów III miejsce wywalczył Kacper Święcki (SP-5). Juniorka, Julia Jankowska (ZSZ), w swojej kategorii zajęła III miejsce. Również Dominik Święcki (LO) w kategorii juniorów zajął zdobył III miejsce.

W kategorii plus 50 I miejsce zajął Marek Różycki. Natomiast w kategorii open najlepiej zaprezentował się Mateusz Marcinkiewicz (ZSZ), który uplasował się na miejscu piątym.