Powiązane artykuły

9 komentarzy do “Sesja Rady Powiatu Gołdapskiego

 1. Baniak

  Wniosek pana radnego Karola Szablaka dotyczący rezygnacji z funkcji przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji to słuszny i jedyny (niestety) wniosek jaki ten radny złożył w czasie tej kadencji. Smutne to ale prawdziwe. Nareszcie może wróci normalność i wszelkie dokumenty wypracowane przez tę Komisję odważy się przedstawiać zebranym jej Przewodniczący, bez strachu przed widownią. Wracając do pana Szablaka, jako radny nie błysnął, ale jako nasz przyszły wójt gminy Banie Mazurskie – czemu nie? Wszystko przed nim. U nas czasem wystarczy być może walnąć dorodną pięścią i ludzie posłuchają. A do wystąpień publicznych z którymi pan Karol ma problemy, wystarczy zatrudnić elokwentnego i dobrze wyglądającego wicewójta. Mamy takich nawet na własnym podwórku.
  Osobiście cieszy mnie, że nową Przewodniczącą Komisji została pani Tomaszewska-Walc. Wróży to dobrą pracę tego ciała. Życzę powodzenia i proszę o bardziej wnikliwe przyglądanie się Waszej Komisji wszelkim sprawom związanym z naszą gminą Banie Mazurskie.

  Ocena: 3.81/5. z 31 głosów.
  Please wait...
  1. Halinka i Grażynka z Widgury

   Smutne ale prawdziwe. Prawda jest taka, że łatwo jest tworzyć propagandę w internecie ale za wykonaniem nowej nawierzchni w Widgirach stoi zupełnie inna osoba – Starosta Gołdapski. Sukces ma wielu ojców a porażka jest zawsze sierotą.

   Ocena: 4.07/5. z 14 głosów.
   Please wait...
 2. Non

  Kiepska ta „opozycja” w Radzie Powiatu. Jak można nie przyjść na głosowanie dotyczące odwołania Zarządu?

  Ocena: 4.19/5. z 16 głosów.
  Please wait...
  1. Obłuda

   Można przyjść na sesję ale lepiej:
   1) polecieć do Grecji i przyszyć się do wycieczki szkolnej mimo, że nie zna się żadnego języka, prawda panie Leszku?
   2) skupić się na swoim biznesie a sprawy powiatu mieć gdzieś a potem wmawiać wszystkim, że robota zrobiona przez Karola Szablaka to moja własna, prawda pani Małgorzato?

   Można też przyjść na sesję i głosować za kolegę jak to robił Józef Dominiuk – polecam wszystkim nagranie z sesji, pierwsze głosowania za pana Grendę głosował radny Dominiuk. Co na to Anna Falińska i Piotr Wasilewski? Czy doniesienie do prokuratury już złożone?

   Ocena: 4.54/5. z 26 głosów.
   Please wait...
 3. ktos

  Zastanawia fakt,że dwa razy Zarząd Powiatu nie otrzymał wotum zaufania od radnych, odwołano poprzednią przewodniczącą, nowa przewodnicząca pani Iwaniuk głosowała za ODWOŁANIEM Zarządu czyli coś jest na rzeczy!Zarząd źle działa,nie ma szpitala, brakuje lekarzy a radni nadal bronią Starosty,zastępcy i innych członków Zarządu.To świadczy o tym,że radni, którzy zostali wybrani przez mieszkańców powiatu DZIAŁAJĄ na szkodę MIESZKAŃCÓW. Najwyraźniej złe zarządzanie powiatem odpowiada radnym. Ale nie odpowiada nam mieszkańcom!Jak długo jeszcze będziemy pozbawieni opieki lekarskiej?A prowadzenie sesji przez panią Iwaniuki jej ciągle pytanie o qvorum na sesji to było już śmieszne. Przecież wszyscy radni byli na sali , widziała ich , nikt nie uczestniczył w sesji zdalnie.Widać brak profesjonalizmu u prowadzącej.

  Ocena: 2.87/5. z 30 głosów.
  Please wait...
  1. Julian

   Lekarzy brakuje w wielu szpitalach i z tego powodu są zamykane oddziały. Ani ten ani inny zarząd tej sytuacji nie zmieni. A pani przewodnicząca raczej się pomyliła głosując za. Wiecej szkody mieszkańcom uczyniłby nowy zarząd, bo ciężko by było go stworzyć. Niech dokończą swoją kadencję i wezmą odpowiedzialność za swoje działania

   Ocena: 3.71/5. z 28 głosów.
   Please wait...
  2. Tez ktoś.

   „To świadczy o tym,że radni, którzy zostali wybrani przez mieszkańców powiatu DZIAŁAJĄ na szkodę MIESZKAŃCÓW. Najwyraźniej złe zarządzanie powiatem odpowiada radnym. ”
   To zobacz „ktoś” jak mają się w tym kontekście „działania na szkodę mieszkańców” mają się radni gminni na czele z burmistrzem.

   Ocena: 5.00/5. z 26 głosów.
   Please wait...
 4. Robert

  Prawda jest taka, że jakby w radzie był Tomasz Rafał to już dawno byłoby przegłosowane, powiat też by sądził się ze wszystkimi niedobrymi ludźmi – w końcu specjalista od niezrealizowanych do końca projektów. Podatnicy zapłacą …

  Ocena: 4.69/5. z 13 głosów.
  Please wait...
 5. Dhene

  „Ktosiu”, jakie masz prawo pisać „my”, czyli w imieniu mieszkańców? Ty jesteś pojedynczy i pisz za siebie.

  Ocena: 3.40/5. z 10 głosów.
  Please wait...