Folia ochronna w Olsztynie. Gdzie wykonać ten zabieg Car Detailingu?

folia ochronna olsztyn

Folia ochronna na samochód to coraz bardziej popularny sposób na zabezpieczenie naszego lakieru przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Czy warto zdecydować się na ten zabieg, jakie ma zalety i przede wszystkim, gdzie okleić samochód folią ochronną w Olsztynie? Śpieszymy z odpowiedziami!

Zalety folii ochronnych na lakier samochodowy?

Folia ochronna XPEL chroni karoserię samochodu przed różnego rodzaju kamieniami, wszelkiego typu zarysowaniami, groźnymi dla niego warunkami atmosferycznymi, solą, a także ptasimi odchodami. Co wyróżnia tę formę zabezpieczania samochodu?

Grubość folii ochronnej na samochód

Folia ochronna ma grubość około 150 mikronów, dzięki czemu idealnie zabezpiecza chronione nią powierzchnie samochodu. Aby docenić atuty folii PPF, warto zobaczyć to rozwiązanie na własne oczy.

Samoregeneracja – folia PPF to potrafi

Folia, którą aplikuje się na karoserię samochodową, ma możliwości regeneracji. Wszelkiego rodzaju tworzące się na niej zarysowania, są w stanie „zabliźnić” się pod wpływem temperatury. Jak to możliwe? Zobacz na własne oczy i zapoznaj się z realizacjami najlepszego salonu kosmetyki samochodowej w Olsztynie – Bling Factory.

folia ochronna w olsztynie

Chcesz usunąć? Nie ma problemu!

Folię ochronną, nałożoną na karoserię samochodową, w jakimkolwiek salonie car detailingu, możecie bez obaw o ewentualne uszkodzenia, usunąć w każdym momencie, w którym tylko macie na to ochotę. Na lakierze nie zostają żadne ślady po folii, resztki kleju czy cokolwiek, co sprawiałoby, że wygląda on nieatrakcyjnie.

Folia ochronna w Olsztynie – w Bling Factory robią to perfekcyjnie

Nałożenie folii ochronnej na samochód wymaga zdolnej ręki profesjonalisty, który doskonale wie, jak wykonać taki zabieg. Aby przylegała ona idealnie do karoserii samochodowej, niezbędne będzie laminowanie „na mokro” oraz niemal sterylne warunki nakładania. To właśnie te czynniki gwarantują idealne przyleganie folii.

Na które elementy lakieru samochodowego warto nałożyć folię ochronną PPF?

Zastanawiacie się, które części karoserii samochodowej warto pokryć folią ochronną? Naszym zdaniem w pierwszej kolejności warto wziąć pod uwagę te najbardziej narażone na ewentualne uszkodzenia, tzn. lampy, lusterka, błotniki, klamki, progi oraz zderzaki.

Ile kosztuje oklejenie samochodu folią ochronną w Olsztynie?

Koszt oklejania samochodu folią ochronna w Olsztynie, a dokładnie w profesjonalnym salonie Car Detailingu Bling Factory będzie zależał głównie od ilości pokrytych nią części i ilości zużytego materiału. Orientacyjny koszt położenia folii PPF na podstawowych elementach to około kilkuset złotych. Oczywiście, jest on zdecydowanie niższy niż ich lakierowanie czy wymiana. Próg załadunkowy, reflektory, wnęki klamek to elementy, które pokryjecie za naprawdę niewielkie pieniądze. Odrobinę inaczej wygląda sytuacja z pokryciem folią np. maski. Spora część arkusza będzie odpadem, ponieważ konieczne będzie docięcie go w miejscach, w których samochód ma błotniki, szyby, nadkola i wloty powietrza. By dowiedzieć się, jaki jest koszt pokrycia Waszego samochodu, najlepiej skontaktować się z salonem, gdzie specjaliści przygotują dla Was indywidualną wycenę zabezpieczenia pojazdu folią ochronną w Olsztynie.


Porady

Powiązane artykuły