Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w Boćwince

Ten wyjątkowy dzień, w którym przyszło nam zakończyć jakże trudny rok szkolny, został podzielony na dwie akademie. Na 9:00 zostały zaproszone przedszkolaki oraz dzieci z klas I-III wraz z rodzicami. Uczniowie i rodzice mogli wysłuchać wspaniałej wakacyjnej piosenki w wykonaniu naszych roztańczonych przedszkolaków oraz obejrzeć występ klasy II. Przygotowana inscenizacja poruszała bardzo ważny temat jakim jest niemarnowanie jedzenia i świadome robienie zakupów.

Pani Dyrektor podczas swojego przemówienia sprawdziła, czy dzieci wiedzą jak bezpiecznie spędzić wakacje. Wręczyła również podziękowania rodzicom zaangażowanym w pracę na rzecz szkoły, bo dzięki tak oddanym osobom na naszym placu zabaw pojawiły się nowe atrakcje. Przedszkolaki odebrały swoje dyplomy, a uczniowie świadectwa. Następnie wszyscy wyruszyli na upragnione wakacje.

Podczas drugiej akademii było bardziej wzruszająco, ponieważ nadszedł czas rozstania z naszymi najstarszymi uczniami z klasy VIII. Przez całą akademię płynęły podziękowania, wyrazy uznania a także łzy wzruszenia. Po jedenastu latach spędzonych w murach naszej szkoły, nie jest łatwo mówić ósmoklasistom „do widzenia”. Uczniowie na naszych oczach stawali się wspaniałymi ludźmi. Wspólnie przeżywaliśmy ich wzloty, cieszyliśmy się z sukcesów, ale także pomagaliśmy im podnieść się po niepowodzeniach. Jeszcze raz życzymy Wam chłopcy, abyście byli silni i pełni wiary we własne możliwości, nie zniechęcajcie się trudnościami, spotkajcie ciekawych, wartościowych ludzi i pamiętajcie o nas.

SP w Boćwince


Aktualności

Powiązane artykuły