Razem jest wesoło

Zbliża się koniec roku szkolnego. Był to niewątpliwie rok inny niż poprzednie, a to za sprawą nauki, która przebiegała w głównej mierze w formie zdalnej.

 

Uczniowie spędzili sporo czasu siedząc przed ekranami komputerów, tabletów czy telefonów uczestnicząc w ten sposób w lekcjach.  Korzystając ze sprzyjającej aury, aby nadrobić zaległości w aktywności fizycznej uczniowie klasy 3c Szkoły Podstawowej nr 3 wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę rowerową na Piękną Górę.

Po przybyciu na miejsce uczestniczyli w zabawach i grach sportowych, które przygotowali i przeprowadzili rodzice jednej z uczennic. Poznali także tajniki gry w kręgle oraz bilard. Nie mogło również zabraknąć pieczonych na ognisku kiełbasek, a także waty cukrowej.

Cała wyprawa była dla wszystkich świetną zabawą i na pewno dobrą okazją do odbudowywania relacji społecznych po trudnym okresie izolacji w czasie nauki zdalnej.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowanie dzieci do wycieczki rowerowej, a paniom Patrycji, Izie, Asi i Renacie oraz panom Robertowi i Adamowi za aktywne zaangażowanie i czuwanie nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą dzieci.

 


Aktualności

Powiązane artykuły