Odzież sportowa Pitbull West Coast

pitbull

Mamy różne wymagania, jeśli idzie o odzież sportową. Ci którzy uprawiają sport systematycznie przykładają głównie wagę do tego, by odzież nie krępowała ruchów i by jednocześnie zapewniała odpowiednią temperaturę. Temu służą choćby pomysły projektantów związane z oddychaniem takiej odzieży. Oczywiście, istotny jest też walor estetyczny, co w dużej mierze zależy od jakości materiału.

Poliester, elaster czy bawełna?

Ostatnie dekady pokazują, że coraz częściej kupujemy odzież sportową wykonaną z tworzyw sztucznych, chociażby z nylonu lub poliestru. To jednak nie oznacza, że wyraźnie spadło zainteresowanie ubiorami z bawełny. Przykładem marki, która pozwala na bardzo szeroki wybór może być Pitbull West Coast.

Produkty są wykonane z różnych materiałów. Na przykład zwolennikom bawełny i jednocześnie utrzymania stałej elastyczności ubioru można na przykład polecić bluzę męską French Terry TNT. Bawełny w tym produkcie jest co prawda aż 95 proc. mimo to stałą elastyczność zapewnia bluzie dodatek 5 proc. elastanu. Do takiej bluzy można dobrać spodnie męskie wykonane z tego samego materiału, zaopatrzone w żebrowane ściągacze i kieszenie zamykane na zamki.

Natomiast ze stuprocentowego nylonu wykonana jest kurtka męska Tremont. Wypełniona jest stuprocentowym poliestrem, co pozwala chronić użytkownika przed mało sprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Oferta marki Pitbull West Coast jest niemal nieograniczona, mając na uwadze zarówno płeć, jak i wiek. I tu warto choćby polecić bluzki damskie z różnymi grafikami, w tym seksowny Tak Top Pit Bull Slim.

pitbull

Praktyczne i estetyczne

Marka Pitbull West Coast to połączenie funkcjonalności z estetyką. Dobrym przykładem mogą być spodnie Oldschool Track Raglan. Są w różnych kolorach. Wykonane z wysokogatunkowej tkaniny poliestrowej. Są bez ściągaczy, ale zamkami od wewnętrznej strony. Posiadają szeroki elastyczny pas, elegancji dodają im pionowe przeszycia na froncie. Do tych spodni można również dobrać odpowiednią bluzę z takiego samego materiału.

Warto zwrócić uwagę na duży asortyment męskich spodenek Pitbull West Coast produkowanych z różnych materiałów, również z bawełny i domieszką poliestru. Posiadają kieszenie boczne zapinane na zamek. Spodenki świetnie mogą się nadawać do jazdy rowerowej. Dużą swobodę ruchu zapewniają spodenki Perfomance.

To tylko niewielka część oferty Pitbull West Coast. Należy również podkreślić, że ten producent zapewnia nie tylko podstawowe elementy sportowego ubioru, jak choćby spodnie, bluzy i kurtki, ale również niezbędne dodatki wraz z obuwiem i butami.


Porady

Powiązane artykuły