Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Czwartkowa sesja Rady Powiatu Gołdapskiego

 1. Kamil

  Nie ma się co obawiać o absolutorium. Przecież cała grupa rządząca przez ostatni okres nie zagłosuje przeciw swojej własnej pracy.

  Ocena: 2.56/5. z 18 głosów.
  Please wait...
 2. WP

  Wręczenie nagród bardzo miłe. Pani Oleszczuk, pan Sztuk jak najbardziej na nagrodę zasługują. Należą się gratulacje. Jeśli chodzi o trzeciego wyróżnionego, prezesa firmy WUTEH, sądzę, że nagroda jest nieco na wyrost. Jestem zdziwiony, że komisja rozpatrująca wnioski nie pamiętała kto w rejonie ulicy Wojska Polskiego psuje nam wszystkim powietrze jakimiś podejrzanymi kolorowymi dymami unoszącymi sie z kominów WUTEH-u. Zasługi w dziedzinie zmniejszania zatrudnienia nie przykrywają tej nieładnej sprawy.

  Ocena: 3.42/5. z 26 głosów.
  Please wait...
 3. Marzena

  Na dobre słowo zasługuje pani Przewodnicząca Iwaniuk. Z przyjemnością słucha się spokojnego tonu, którego często tak brakowało poprzedniczce. Dobrze oceniam to, że pani Iwaniuk nie „ustawia się” swoim zachowaniem po którejś ze stron, zachowując się tak jak powinna zachowywać się Przewodnicząca Rady, Przewodnicząca wszystkich radnych, a nie jednej grupy.

  Ocena: 3.31/5. z 35 głosów.
  Please wait...
 4. Ja

  Mi też bardzo podoba się jak sesję prowadzi Pani A. Iwaniuk

  Ocena: 3.29/5. z 28 głosów.
  Please wait...
 5. ja

  WUTEH największy truciciel w Gołdapi, na dowód można sprawdzić w Straży Miejskiej ile było interwencji.
  Po prostu wstyd.

  Ocena: 3.83/5. z 18 głosów.
  Please wait...
 6. T-Rex

  Umyka tu i pozostaje bez komentarzy najważniejsze głosowanie podczas tej sesji – o wotum zaufania! Kolejny rok z rzędu zarząd powiatu nie otrzymał od Rady Powiatu wotum zaufania. Nie jest to jakieś zaskoczenie, w końcu to wieloletni członkowie zarządu są odpowiedzialni za fatalną sytuację szpitala, a także zły stan ogólny naszego powiatu. Czy sytuacja z ubiegłego roku znów się powtórzy? Czy znów „zarząd” będzie szukał ratunku u wojewody? Czy dalsze „utrzymywanie” tego „zarządu” za ponad 300 000 zł rocznie jest opłacalne dla gołdapian? Za jakie sukcesy im płacimy?

  Ocena: 4.50/5. z 18 głosów.
  Please wait...