Zakład Przyrodoleczniczy. Redakcja otrzymała kolejne pismo

Do redakcji wpłynęło kolejne pismo dotyczące gołdapskiego Zakładu Przyrodoleczniczego, podpisane przez inspektorów nadzoru, kierownika budowy i kierownika robót elektrycznych. Jest to między innymi ich ustosunkowanie się do wpisu „Jaki pan taki kram” i umowy na prace projektowe.

 

Fot. pixabay.com


Aktualności

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Zakład Przyrodoleczniczy. Redakcja otrzymała kolejne pismo

 1. Beatka pozdrawia jednego dupka

  Okazuje się, że królowi Luto tylko się śniło, że jest królem. Niestety ta władza sięga tylko do drzwi urzędu miejskiego i kilku podległych instytucji. Gdzie indziej nie da się zastraszyć, zwolnić, odebrać uprawnienia. Można tylko głupio i nieudolnie grozić, albo próbować pokazywać własną napuszoną ważność. Mam nadzieję, że już niedługo prokuratura pokaże swoją ważność i sprawczość – faktyczną, nie życzeniową.

  Ocena: 4.86/5. z 66 głosów.
  Please wait...
  1. Pycha

   Niepotrzebnie Ci Państwo się wysilają proponując rozwiązanie patowej sytuacji, przecież wiadomo, że Luto realizuje wyłącznie własne pomysły

   Ocena: 4.41/5. z 27 głosów.
   Please wait...
   1. Anonim

    Potrzebnie, bo taka jest ich rola na budowie, a także ustawowy obowiązek i szanują tym samym swoje nazwiska.

    Ocena: 4.50/5. z 30 głosów.
    Please wait...
 2. Swojak

  Z innej beczki lecz ten sam ferment ,burmistrz już wyjaśnił czy za pieniądze mieszkańców Gołdapi zrobił se kwity do rad nadzorczych ?

  Ocena: 5.00/5. z 18 głosów.
  Please wait...
 3. Anonim

  Wkrótce składam wniosek o sfinansowanie przez gminę mojego dokształcania. Jeśli dostanę odmowę, to skieruję sprawę do sądu w związku z dyskryminowaniem mnie jako mieszkańca gminy. Skoro jeden może kształcić się za pieniądze publiczne, to ja – na tych samych prawach – również sobie tego życzę. Zachęcam wszystkich mieszkańców gminy do zrobienia tego samego.

  Ocena: 4.96/5. z 24 głosów.
  Please wait...
 4. Swojak

  Na ten moment jeżeli oczywiście nic mi nie umknęło to należy powiadomić organy ścigania o defraudacje środków publicznych. Dokształty maja na celu podnieść kwalifikacje urzędnika do jeszcze efektywniejszej pracy na rzecz mieszkańców . Kurs do na członka do rad nadzorczych ma się ni jak do lepszej i efektywniejszej pracy w urzędzie .

  Ocena: 5.00/5. z 21 głosów.
  Please wait...
 5. Anonim

  http://bip.goldap.pl/mfiles/1327/3/29910/z/Zalacznik-do-zarzadzenia-1050.pdf
  Polecam zainteresowanym pełnieniem funkcji inspektora nadzoru bez uprawnień budowlanych, urząd poszukuje chętnego.

  Ocena: 4.71/5. z 7 głosów.
  Please wait...