Wypadek na Mazurskiej

W piątek około 20.00 na ul. Mazurskiej miał miejsce wypadek drogowy z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego wstępnie ustalili, że ulicą Mazurską w stronę ul. Gumbińskiej poruszały się dwa samochody osobowe, które w miejscu niedozwolonym wyprzedzał motocykl.

 

W pewnym momencie kierowca pierwszego z aut (amerykańskiego oldsmobile’a) wykonał manewr skrętu w lewo na ul. Nabrzeżną, wówczas motocyklista, aby uniknąć zderzenia, doprowadził do przewrócenia się kierowanego przez siebie motoru.

40-latek doznał urazu barku, został przewieziony do szpitala w Suwałkach. Drogę zablokowano i zorganizowano objazdy przez miasto.

KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Wypadek na Mazurskiej

 1. Hipokrates

  To co się dzieje w Gołdapi z tak funkcjonującą służbą zdrowia to skandal. Odpowiedzialni za to są samorządowcy w gminy i powiatu. Moim zdaniem i mówię to od dawna powinno stworzyć się u nas profesjonalny i duży oddział ratownictwa medycznego, kto wie może nawet lotniczy oraz dobrze prosperującą przychodnię (to co jest to porażka).

 2. KTOŚ

  Brak szpitala i braki w MŁODSZEJ KADRZE lekarzy rodzinnych to WIELOLETNIE ZANIEDBANIA WŁODARZY MIASTA I POWIATU. Obecna Starosta i jej zastępca nic nie robią, aby ten szpital znów tętnił życiem,aby Gołdapianie rodzili się w Gołdapi, tu się leczyli i Jedyne wyjście wymienić te osoby, które są odpowiedzialne za taki stan.Ale co można wymagać od ludzi, którzy nigdy wcześniej nie prowadzili „własnych biznesów”, a dano im możliwość zarządzać wielkimi biznesami jakimi są Gmina i Powiat!My Gołdapianie możemy to zmienić!

  1. Do KTOSIA

   Pani Anno F. apelujemy do Pani! Była Pani przewodniczącą rady i co?! Po co tutaj wylewać żale. Trzeba pracować nad zmianami a nie bryzgać frustracjami po odwołaniu!

   1. Anonim

    Odp. do Ktosia. To Zarząd Powiatu odpowiada na sytuację w służbie zdrowia w składzie Starosta, vice, Senda i Wójtowicz.Tylko te osoby ponoszą odpowiedzialność.Obecna lekarka w roli przewodniczącej(wcześniej była zastępcą przewodniczącej A.F) nie wiele zrobi bo powtarzam Zarząd jest władny w sprawie szpitala.To zmiana zarządu zmieniłaby sytuację w powiecie a nie rola przewodniczącej. Smutno,że układy i układziki nadal funkcjonują.

 3. Anonim

  Przypominam, że zgodnie z prawem za poziomo służby zdrowia odpowiada:
  Gmina czyli BURMISTRZ – lekarze rodzinni, lekarz psychiatra, leczenie uzależnień

  Powiat czyli STAROSTA – szpital, poradnie specjalistyczne, pogotowie ratunkowe

  Poziom kompetencji i stan opieki medycznej możemy ocenić sami.

  1. Znachor

   Stan w kompetencjach gminy i powiatu – dno i wodorosty. Strach pomysleć kto tu jeszcze będzie mieszkał za 10 lat.