Rekordowa wygrana trampkarzy „Rominty”

Prawdziwym pogromem drużyny przyjezdnej – 17:0! zakończył się mecz piłki nożnej pomiędzy zespołem trampkarzy „Rominty” Gołdap, a „Zniczem” Biała Piska. Spotkanie odbyło się w sobotę 22 maja na stadionie OSiR w Gołdapi.

 

Taki wynik w meczu piłkarskim to prawdziwy wyczyn i strzelenie tylu bramek przeciwnikowi zdarza się niezwykle rzadko. Wydawało się, że nasi trampkarze we wcześniejszych meczach pokazali maksimum swoich możliwości, a sam sobotni wynik był dla nich dużym zaskoczeniem, ponieważ spodziewali się wyrównanego i zaciętego meczu.

Wynik będzie dużym wyzwaniem do powtórzenia w drugiej części sezonu, tym bardziej, że nasi przeciwnicy znają już siłę ofensywną naszej drużyny i przystępują do spotkań z defensywnym nastawieniem. W meczu padło kilka pięknych bramek, a zawodnicy pokazali, że potrafią realizować założenia taktyczne nałożone na nich przez trenera w trakcie tygodniowego mikrocyklu treningowego poprzedzającego mecz ligowy. Na listę strzelców wpisali się prawie wszyscy zawodnicy naszego zespołu.

Powiązane artykuły