Powiązane artykuły

16 komentarzy do “Po raz kolejny wybierają przewodniczącego Rady Powiatu

 1. Adam

  Mój Boże! Czy pan Grenda potrafi choć jedno zdanie składnie powiedzieć? Tyle lat w samorządzie i absolutny brak umiejętności!!! logicznej wypowiedzi. A już pytanie, czy Pani Iwaniuk „znajdzie czas” na bycie przewodniczącą to pytanie tak głupie i tak niegrzeczne, że nie ma sensu tego wątku rozwijać. Wstyd, że wyborcy wybierają takiego człowieka do zaszczytnej funkcji radnego.

 2. Temida

  Bełkot radnego Grendy jest odzwierciedleniem poziomu Rady Powiatowej w Gołdapi.
  Wy zajmijcie się szpitalem i pogotowiem ,a nie tylko wojenkami o stołki dla kolesi i pieniądze.
  Poziom dyskusji radnych odzwierciedla ich poziom intelektualny i jak nas traktują.

 3. Zyga

  Brawo. Gratulacje Pani Alicjo

 4. Anonim

  Wybranie Przewodniczącej dopiero w trzecim głosowaniu to mały sukces.Ciekawiej będzie kto zostanie wice.?

 5. ja

  O, to w końcu pani Iwaniuk będzie jednak musiała mówić 🙂
  Bardzo miła, sympatyczna osoba, ale odkąd pamiętam, od wielu lat największa niemowa w zarządach powiatu i na sesjach.

  1. Graf Leo

   Tak, ale nie można jej intelektu porównywać z intelektem niektórych panów radnych, co to podczas Sesji tylko wodę potrafią pić a inny mimo, że pełni funkcje przewodniczących Komisji to prostego tekstu nie potrafi przeczytać, zawsze zlecając to zastępcy. . Pani Iwaniuk nawet jak milczy to góruje nad nimi. Gratuluję jej wyboru i życzę więcej śmiałości.

 6. Andrzej

  Już wiadomo dlaczego: GoldMedica Sp. z o.o. w Gołdapi informuje, że z uwagi brak zabezpieczenia dyżurowego w NiŚOZ w dniach 19, 21, 23 maja 2021 r. zastępstwo pełnić będzie Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna – „OLMEDICA” w Olecku Sp. z o.o..

  Już za miesiąc GoldMedica Sp. z o.o. w Gołdapi informuje, że z uwagi brak zabezpieczenia dyżurowego w NiŚOZ w dniach 11 czerwca – 31 grudnia 2021 r. zastępstwo pełnić będzie Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna – „OLMEDICA” w Olecku Sp. z o.o.

  I już za dwa miesiące powiat informuje, że parking przy szpitalu już działa i GoldMedica Sp. z o.o. w Gołdapi informuje, że z uwagi brak zabezpieczenia dyżurowego zawieszony zostaje oddział pocovidowy.

 7. Wyborca

  Szok , postawa Pani radnej Wioletty , wielce obrażonej na Pana Wice nagle zmieniła się o 180 stopni , podpisuje się pod tym cyrkiem nieudacznictwa i krętactwa , gdzie prysnęły Pani ideały i moralność
  Rozczarowałam się , bo głosowałam na Panią i to był błąd. Wstyd Pani Wioletto !!!

 8. Zdzisiek z Jan

  Panie Stanisławie – członku zarządu, ponownie się „pan” popisał, zdrada to Pana drugie imię . Szkoda, że nie interesuje się Pan brakiem szpitala I opieki w pogotowiu, tylko własnym stołkiem , pacjenci powinni wywieźć Pana na taczce. Farbowane włosy to nie wszystko. Potrzebna jest jeszcze wiedza i odpowiedzialność za społeczeństwo. Po co Pan tam poszedl, nie po 1600 zł co miesiąc za nicnierobienie!!!! Fałsz i obłuda!

  1. Krzemień

   To, że pan Stanisław nic nie robi i niewiele potrafi jako radny to jedno, a to, że tu zachował się prawidłowo , biorąc pod uwagę aktualną sytuację w Radzie – to drugie.

 9. Obserwator gołdapskiej sceny politycznej

  Mina radnych z pseudo opozycji po przegranej bezcenna a pana wacława szczególnie. Misterny plan wsadzenia na stołek starosty swojego kandydata -/ może pwik , ja nie wiem/, poszedł w piz…. Jeszcze raz podziękujcie dla radnego Wasilewski za numer który odwinął z głosowaniem poprzedniej sesji.

 10. Hektor

  Czy już pan Leszek Retel przekroczył granicę upokorzenia i śmieszności?
  Pracował na swoją opinię zawodową długo i ciężko a stał się popychadłem miernego sierżanta i drobnego cwaniaczka z wodociągów. Szkoda mi Leszka, to nie jest zły człowiek tak jak jego kompani z rady powiatu ale jak słaby musi mieć charakter by pozwolić sobie na przestawianie jak mebel i wykonywanie najbardziej poniżających poleceń?
  Panie Leszku, skończ i daj już sobie spokój i zachowaj resztki godności!
  O pani Falińskiej nie ma co pisać, o pozostałych także. Wyjątkiem chlubnym jest pani Wioleta, kobieta z charakterem i mądrością której rada potrzebuje.
  Oglądałem sesję i nie mogłem nadziwić się prawdziwie operetkowej postaci jaką jest pan Ciołek, który przebrał się za strażaka i spacerował w mundurze jak generał. Zabawny to człowiek zaiste.
  Jak to się teraz rozwinie? Pani Falińska do PWiKu na miejsce Mariana Podziewskiego czy do urzędu na miejsce Kordjak?
  Poinformowani w tej sprawie podrzućcie jakieś newsy!

 11. No to Hektor odleciał w kwestii radnej Wioletty. Jak ona jest mądra i ma charakter to nie wiem
  jaką miarą należy traktować Stanisława czy Dzienisa. toż to jedna półka .
  Andrzej Tobolski

 12. KTOŚ

  Hektor..skąd Ty czerpiesz wiedzę? Pisząc o Pani W. Tomaszewskiej zapomniałeś o wielu zdarzeniach z udziałem tej Pani…to ona” pracuje ” w klubie Porozumienie skupiające radnych którzy przez 2,5 roku nie pracowali w komisjach! To ona bardzo chciała,aby z jej porozumienia był przewodniczący Retel, ale nie brała udziału w głosowaniu- czekała na rozwiązanie spraw i potem…?A ten 8 głos przy obecnych wyborach to nie był pani głos? Pani Wioleto w polityce aby istnieć- trzeba mieć pomysły, inicjatywę,ale jakoś nie widać.w Pani działaniu!.Odwołana Przewodnicząca nie wybiera się do pracy w PWiK ani do Urzędu.Zaś nowa pani Przewodnicząca powinna LECZYĆ LUDZI BO BRAKUJE LEKARZY i zostawić politykę!To jest gołdapski grajdołek.

  1. Cycero

   Pani Anno F. Proszę popracować nad zmianą stylu podczas pisania komentarzy pod pseudonimami, np. jako KTOŚ. Zbyt widoczny jest styl przypominający ten bełkot, który można poznać po kilku słowach, fatalnej stylistyce i nowatorskim podejściu do interpunkcji.
   Z dedykacją dla Pani, zespół Perfect z utworem „Niepokonani” i piękną frazą „trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść”!
   P.S. W bajki „nie dogadałam się z Tomaszem L.” nikt nie wierzy!

 13. J

  A więc skoro pani Iwaniuk ma leczyć ludzi a nie zajmować się polityką, to pan Dzienis niech się zajmie tylko wodą, pan Retel tylko szkołą, pan Wasilewski tylko CIT a pan Dominiuk tylko cmentarzem. Itd… Żadnej polityki.