„Szczęście na czterech łapkach” i nie tylko

Z przyjemnością śledzę karierę pisarską Lidii Liszewskiej, mieszkającej w podgołdapskim Janowie. Powieści napisane wspólnie z Robertem Kornackim szybko zyskały duże grono czytelników i chętnie sprzedawane były (i są) między innymi w EMPIKU. Ostatnio jej proza znalazła się w zbiorze „Szczęście na czterech łapkach”. Lidia jest również autorką tomu poetyckiego, zajmuje się z powodzeniem sztuką użytkową.

 

Podobnie jak wspomniane powieści również i ten zbiór ukazał się w prestiżowym wydawnictwie „Czwarta strona”.

W zwiastunie czytamy:

Poznaj niezwykłe opowiadania o zwierzętach, które dostały kolejną szansę na szczęście.
Mała Karmelka, urocza Ella i żywiołowy Skiper z nadzieją spoglądają przez kratki kojców na wolontariuszy odwiedzających schronisko. Ciepłe posłanie, pełna miska i miłość człowieka to ich największe marzenia. Tak niewiele trzeba, aby je spełnić!
Autorzy najlepszych powieści obyczajowych podarowali podopiecznym schroniska w Przyborówku historie pełne ciepła i nadziei. Dziewięć opowiadań, w których czworonożni bohaterowie znajdują upragniony dom, tęsknią, zakochują się, a niekiedy nawet ratują życie! W rzeczywistości wielu z nich wciąż jeszcze czeka na swoją szansę. Może to właśnie Ty pomożesz im odzyskać wiarę w lepsze jutro?
Część dochodu ze sprzedaży antologii zostanie przekazana na rzecz Fundacji „Przytuliska u Wandy”.

Powiązane artykuły