Udany rewanż trampkarzy MKS OSiR Rominty Gołdap

Kolejny mecz sparingowy rozegrali w sobotę 6 grudnia trampkarze MKS OSiR Rominty Gołdap. Młodzi piłkarze z rocznika 2007/2008 udali się tym razem na rewanżowy mecz kontrolny z drużyną Rony 03 Ełk do Olecka.

Dwa tygodnie temu drużyna z Ełku pokonała na swoim stadionie trampkarzy Rominty 3:2 i do spotkania rewanżowego gołdapianie przystąpili z mocnym postanowieniem osiągnięcia lepszego wyniku niż w pierwszym spotkaniu. Mecz miał zupełnie inny przebieg niż rywalizacja sprzed dwóch tygodni.

Zawodnicy Rominty stwarzali dużo sytuacji podbramkowych i dłużej utrzymywali się przy piłce od swoich rywali. Nasz zespół wygrał zasłużenie to spotkanie 3:2, a bramki dla zespołu Rominty strzelili: Bartek Kalinowski (2) oraz Aaron Różański (1).

W grze naszego zespołu było widać znaczący postęp w stosunku do ostatniego meczu. Zawodnicy Rominty górowali nad przeciwnikiem w takich elementach piłkarskiego rzemiosła, jak kreowanie gry, utrzymywanie się przy piłce czy przesuwanie się formacji na boisku w zależności od zaistniałych sytuacji. Taka gra zespołu napawa optymizmem przez zbliżającymi się wielkim krokami rozgrywkami ligowymi.

Nasz zespół w tym spotkaniu wystąpił w następującym składzie: Rembecki, Zbierajewski, Chalecki, Karneuchow, Graużul, Różański, Hołdyński, Krepsztul, Kalinowski, Balcewicz, Ziemiacki, Bieciuk, Brzeziński i Tomaszewski.


Aktualności

Powiązane artykuły