Kreatywny konkurs dla uczniów klas I-VI szkół podstawowych powiatu gołdapskiego

Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej ogłasza kreatywny konkurs dla uczniów klas I-VI szkół podstawowych powiatu gołdapskiego pt. „Upcykling – drugie życie rzeczy”.

Przedmiotem konkursu jest stworzenie pracy będącej przykładem upcyklingu, czyli ponownego wykorzystania niepotrzebnych rzeczy do stworzenia czegoś nowego i przydatnego. Upcyklingiem jest przybornik na biurko wykonany z tekturowych rolek, karmnik dla ptaków z plastikowej butelki, gra planszowa z kartonu i nakrętek, czy torba na warzywa uszyta z firanki. Liczba pomysłów jest nieograniczona i zależy tylko od własnej wyobraźni i kreatywności!

Wykonanych prac nie trzeba dostarczać do siedziby Parku, wystarczy zrobić zdjęcie, na którym uczestnik prezentuje się ze stworzonym przez siebie dziełem i wysłać wraz z kartą zgłoszenia na adres e-mail: edukacjapkpr@gmail.com. Dodatkowo można przesłać inne zdjęcia pracy (maks. 3) celem dokładniejszego zaprezentowania jej wyglądu, techniki wykonania, walorów użytkowych itp.

Na e-maile ze zdjęciami i zgłoszeniami czekamy do 21.03.2021 roku. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej. Serdecznie zapraszamy do udziału!

http://parkikrajobrazowewarmiimazur.pl/puszczyrominckiej/aktualnosci-kreatywny_konkurs_upcykling_-_drugie_zycie_rzeczy.html

https://www.facebook.com/Park-Krajobrazowy-Puszczy-Rominckiej-423188691772748/


Aktualności

Powiązane artykuły