Tysiące ebooków do czytania za darmo na czytnikach, tabletach i smartfonach

Biblioteka Publiczna w Gołdapi przystąpiła do warmińsko-mazurskiego konsorcjum bibliotek publicznych Legimi, dzięki któremu możemy zaoferować Czytelnikom bezpłatny dostęp do bazy ebooków, które można czytać na smartfonie, czytniku, tablecie czy komputerze.

 

 

Osoby zainteresowane otrzymaniem kodu dostępu zapraszamy osobiście do Biblioteki Publicznej w Gołdapi przy ul. Partyzantów 31, 19-500 Gołdap oraz Fili w Grabowie.

 

Krok po kroku, czyli co należy zrobić, aby bezpłatnie korzystać z Legimi:

1. Odwiedź Bibliotekę Publiczną w Gołdapi lub Filię w Grabowie. Jeśli nie jesteś naszym czytelnikiem, zapisz się do naszej biblioteki.

2. Bibliotekarz wyda kod z miesięcznym okresem ważności – ważne, by kod ten aktywować w miesiącu, w którym został wydany i od tego dnia przez miesiąc można bezpłatnie korzystać z aplikacji Legimi

3. Wejdź na Legimi, na dedykowaną bibliotece stronę www.legimi.pl/wbp_olsztyn i wpisz otrzymany kod.

4. Zarejestruj się podając nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło.

5. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi, na której planuje się czytać od tego momentu można czytać e-booki, a także słuchać audiobooków i synchrobooków bez ograniczeń.

 

Liczba kodów ograniczona!

Należy pamiętać, że jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a po kolejny trzeba będzie udać się ponownie do naszej biblioteki.

 

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.


Aktualności

Powiązane artykuły