Kolejne instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców. Sprawdź, kto może liczyć na pomoc

Zwolnienie z płacenia składek ZUS, dodatkowe jednorazowe świadczenie postojowe – od 30 grudnia ub. r. przedsiębiorcy z kolejnych branż mogą składać w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych wnioski o wsparcie w ramach dwóch kolejnych instrumentów Tarczy Antykryzysowej. Więcej informacji pod tym linkiem:

 

 

https://www.gov.pl/web/uw-warminsko-mazurski/kolejne-instrumenty-wsparcia-dla-przedsiebiorcow-sprawdz-kto-moze-liczyc-na-pomoc?fbclid=IwAR34xriYuw0TX1leBrSr5RM2_EI5N_8_kn_mojESY63YNA4mQSLTNCvB2vc


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Kolejne instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców. Sprawdź, kto może liczyć na pomoc

 1. firma 5- osób

  nie wszyscy przebiją się przez mur urzędniczy, wniosków, zaświadczeń, oświadczeń, profili itd, zrobione jest to na pokaz, pomagamy przecież, i oczywiście 5000 tys na firmę !!!! to jest dla szewca za mało, a co dopiero dla jakiejkolwiek firmy, żenada

   
 2. Hej

  W związku z brakiem możliwości dodania komentarzy pod postem w sprawie wyborów uzupełniających. Liczę na to, że wygra pan Marek Zajączkowski lub pan Jarosław Kwasiborski. Uważam, że start pana Marka Mirosa i jego ponowna próba wejścia do rady miejskiej to raczej skutek wieloletniej władzy. A za tym idzie wspominana przez byłego burmistrza żółć, jednak tym razem spowodowana wówczas przegranymi wyborami, później chęcią niezapomnienia. Teraz pod pretekstem zapewne patologii chce pan wejść bez programu dla okręgu do rady. I zdając sobie sprawę, że naprzeciw obecnemu burmistrzowi zrobi pan nic. Więc po co ten start poza osobistymi animozjami, bez tej wizji tego okręgu jak wizji gminy przed laty?

   
 3. spawacz

  bujda,bujda i jescze raz bujda, droga którą trzeba przejść dla zwykłego małego prywaciarza – samemu nie do przejścia, ale pomoc.