Z okazji 450 urodzin Gołdapi przygotowywali grę terenową

Z okazji 450 urodzin Gołdapi nasza szkolna społeczność przygotowywała grę terenową, ale czas nie sprzyja bieganiu uliczkami, nie sprzyja spacerom leśnymi ścieżkami. A tu rok jubileuszu ma się ku końcowi…

 

Postanowiliśmy zastąpić grę realną rozrywką emitowaną zdalnie i tak w szkole podstawowej nr 1 powstał projekt „Zaproszenie”.

Celem jest zainteresowanie internautów przekazami o naszym miasteczku, a jeśli ich zaciekawimy, liczymy na to, że przyjadą do nas w pierwszej kolejności, gdy tylko minie czas zarazy i ruszy ruch turystyczny. To ożywi obecną ciszę.

Pierwszym zdaniem było obdarowanie Gołdapi na święta grą/quizem. Jedne z wartych uwagi upominków ofiarowanych miastu pod choinkę są: pokój zagadek z przygotowany przez Konrada z klasy 6 d (w załączeniu szkic) oraz teleturniej Izy i Zuzi z klasy 5 a (https://wordwall.net/play/8786/008/803).

Niechaj nasze miasto także będzie uśmiechnięte – wesołych świąt.

Koordynator projektu Ewa Jurkiewicz

 


Aktualności

Powiązane artykuły