Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Środowa sesja Rady Powiatu Gołdapskiego

 1. Leszek

  Myślę, że podczas najbliższej Sesji Rady Miasta radni dopytają burmistrza, dlaczego gmina Gołdap nie otrzymała ani grosza dofinansowania z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. A także sądzę, że padnie pytanie, czy gmina w ogóle składała jakiekolwiek wnioski do tego Funduszu. Odpowiedź zapewne będzie jasna i wyraźna. Przy okazji należy pogratulować Starostwu tego, że na jej pięć (5) złożonych wniosków do tego Funduszu wszystkie pięć (5) otrzymały 100% dofinansowania. To świadczy o bardzo dobrej pracy Zarządu Starostwa.

 2. Darek

  Pani Przewodnicząca, członkiem jakiego Z a r z ą d u jest pan Tadeusz Myśliwiec? Bo chyba nie członkiem Zarządu Powiatu? Jest za to na pewno prezesem lub wiceprezesem instytucji
  o nazwie GoldMedica.

 3. Daniel

  Do pani Kuliś, wywoływanie innego radnego do wypowiedzi jest niezgodne z zasadami pracy w Radzie, a ponadto jest z pani strony zwykłą niegrzecznością.

 4. xyz

  Kilka słów do Pani Starosty i Pana Vice. Chyba pierszwy raz Wasza wypowiedź dotyczącą odpowiedzi na pytanie radnego Wasilewskiego, tak na ful mnie zniesmaczyła. Czy to już Wasza arogancją, czy brak kompetencji? Czy Pani Starosta nie umie czytać? Czy może nie miała pod ręką artykułu do którego przeczytania nas odsyła? Choć Przewodnicząca Falińska, staje się coraz bardziej „pyskata”, to słusznie zauważyła, że odsyłanie mieszkańców do dyrekcji szpitala jest mało merytoryczme a wręcz chamskie Panie Ciołek. Nikt idiotą nie jest i każdy rozumie, że sytuacja może ulegać zmianie z minuty na…. godzinę, ale ignorowanie pytania i odpowiedzi na nie jest po prostu nie eleganckie…… Pogodnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

  1. Mikołajek

   Aha. Czyli, kiedy radny spyta np. o wyniki nauczania w gołdapskim LO, to pytanie należy kierować do pani Starosty, nie do dyrektora LO. Tak wynika z rozumowania rozumkiem XYZ. No tak, trzeba mieć w głowie ostro … żeby tak uważać.

   1. xyz

    Ty „Mikołaj” zalatany w tym okresie jesteś…. wiesz, Mikołajki… teraz Gwiazdka…. ty o mój rozumek się nie martw, kontroluj raczej swoją kondycję. A co do twojego pytania, to raczej tak. Jeśli radni zażyczą sobie odpowiedź, i na „wyniki” w jednostkach podległych starostwu, to tak….. powinni dostać choć minimum odpowiedzi na swoje pytanie, wszak każdy prezes czy dyrektor przedstawia Staroście raporty ze swojej działalności. Można też próbować inaczej poradzić sobie z „trudnym pytaniem” lecz (moim zdaniem) nie należy odsyłać do innej jednostki (szczególnie wtedy, gdy pytanie dotyczy tak ważnego tematu… zdrowia. W mojej ocenie zdrowia dzieci i osób starszych…… My młodzi damy radę…