Jasełka w grupie „Zółwików”

,,Żółwiki” z Oddziałów Przedszkolnych przy SP3 w Gołdapi sprawiły radość swoim bliskim przedstawieniem jasełkowym. Co roku w każdej grupie przedszkolaków „Jasełka” mają inną, niepowtarzalną oprawę artystyczną.

 

 

 

Przedszkolaki ku radości swoich najbliższych, w pięknych strojach przedstawiły niezwykłą historię uświetnioną nowoczesnymi kolędami i pastorałkami oraz efektownym tańcem. Opowieść jasełkowa była wyjątkowa i nietypowa. Tym razem to owieczki, przedszkolaki oraz pastuszkowie postanowili przywitać narodzone dzieciątko. Wędrowcy pokonując drogę niestety napotkali niesforne diabełki, które ciągle plątały im dróżki. Na szczęście dobre aniołki nie pozwoliły chochlikom na dalsze figlowanie. Goście dotarli do miejsca narodzin Jezuska i podarowali mu prezenty. Na koniec opowiadania rozrabiające diabełki obiecały poprawę.

Nietypowy, inny scenariusz przedstawienia sprawił, że dzieci uczyły się swoich ról poprzez zabawę. Z zaangażowaniem odgrywały swoje sceny i przeżywały Magię Bożego Narodzenia. Przedstawienie jasełek sprawiło przedszkolakom dużo śmiechu i radości.

Anita Szyszko i Renata Namiotko

 


Aktualności

Powiązane artykuły