Święto Misia w oddziałach przedszkolnych SP3

Pluszowy miś to zabawka – symbol o niezwykłej historii. Mimo upływającego czasu nadal jest najlepszym przyjacielem niejednego dziecka. Z tego też względu Dzień Pluszowego Misia jest niezmiennie jednym z bardziej lubianych przez dzieci świąt.

 

25 listopada, w Dzień Urodzin Misia na naszych przedszkolaków czekało mnóstwo aktywności. Głowy dzieci przyozdobione zostały opaskami. Przypomnieliśmy sobie pluszowych bohaterów z różnych bajek oraz historię powstania misia. Tańce, zabawy ruchowe oraz sesja zdjęciowa w foto-budce to był dopiero początek.

Na talerzach pojawiły się tosty i ciasteczka oblane miodem, a w kubkach misiowy sok z dodatkiem tego słodkiego produktu. Przedszkolaki zdmuchiwały urodzinową świeczkę, grały w grę planszową, wykonywały interaktywne zadania oraz prace plastyczne. Dzieci malowały farbami na papierze i gipsie, wyklejały plasteliną oraz bibułą.

Ogromna radość przedszkolaków i uśmiech, jaki gościł na ich twarzach jest potwierdzeniem, że warto celebrować tego rodzaju święta.

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych SP3


Aktualności

Powiązane artykuły