Pytanie do burmistrza Gołdapi – Tomasza Rafała Luto

Będąc „pod wrażeniem” wczorajszej dyskusji na 30. Sesji Rady Miejskiej, związanej z zakładem przyrodoleczniczym jako redakcja skierowałem dziś pismo do burmistrza Tomasza Rafała Luto. Treść cytuję bez nagłówków.

 

Jako że podczas 30. sesji Rady Miejskiej Gołdapi wyraźnie dał Pan do zrozumienia, że w wypadku budowy zakładu przyrodoleczniczego w gołdapskiej dzielnicy uzdrowiskowej wszystko jest pod kontrolą i że za sprawą medialnego nagłośnienia treści zawartych we wspomnianym wpisie społeczeństwo może być wprowadzane w błąd to proponuję prosty sposób rozjaśnienia tego problemu.

Na podstawie art. 6 ust. 2-3 ustawy Prawo prasowe zwracam się z prośbą o ustosunkowanie się Pana do sugestii zawartych w piśmie inspektora nadzoru Pana Marka Gierasimiuka, opublikowanym m.in. na portalu goldap.org.pl

Proszę uprzejmie o wymienienie tych punktów z pisma Pana Marka Gierasimiuka, z których treścią się Pan nie zgadza i dlaczego.

Odpowiedź opublikuję na portalu goldap.org.pl i mogę (jeśli pan zechce) wyłączyć możliwość komentowania.

Przypominam jednocześnie, że ustawa Prawo prasowe przewiduje miesiąc na udzielenie odpowiedzi.

Mirosław Słapik

(Portal goldap.org.pl zarejestrowany jest jako tytuł prasowy w sądowym rejestrze dzienników i czasopism pod pozycją PR 20301.)

Fot. pixabay.com

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły